[M&B] [SP] Nerastos 1550 Yeni Resimler Geldi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Belendor said:
Her seferinde bitirecem diye yola koyuluyorsun...sonuç.
Sonuç daha da tecrübe kazanıyorum... Ayrıca o kadar fazla da yok 2 tane var bu 3. hatta bu  mod bittikten sonra diğerlerine devam etme ihtimalim var.

Redstone Knight said:
Belendor said:
Her seferinde bitirecem diye yola koyuluyorsun...sonuç.

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=281734.0

O proje benim bile değil, kodlamasını ve fikir babalığını yaptığım bir proje ama benim değil. Onun dışında bitirdiğim projelerin de linklerini atabilirim, sonra karşılaştırırız. Konu ben değilim burada, açıkçası buraya yaptığım onca emekten ve harcadığım zamandan sonra beni yargılama gibi bir lüksün olmadığını düşünüyorum. O yüzden boşver.

İkincisi, kendim batırdığım tek proje Age of Mythology (2010)'den tam 4 sene sonra kendi projemi başlatacak cesareti bulabildim(2014), şu anda üstünde 3 aydır çalışıyorum. Bu kadar beklememin sebebi de erkenden anons edip araya birşeyler girdiğinde üstümde baskı hissetmek dolayısıyla da motivasyonumu kaybetmekten çekindim. Proje en az %80 tamamlandığında da konuyu açacam.

Tavsiyem bu kafayla ilerlemeniz, böylelikle kimseye "koz" vermezsiniz, isminizin istemediğiniz şekilde anılmasını önlersiniz.

Yani, insanlar projeme yorum atsın diye konu açmak bir anlık bir heves. Gerek yok, bırak oynadıklarında yorum atsınlar motivasyonunu da ona bağla.

Belendor said:
Yani, insanlar projeme yorum atsın diye konu açmak bir anlık bir heves. Gerek yok, bırak oynadıklarında yorum atsınlar motivasyonunu da ona bağla.
Evet tavsiyelerin için teşekkür ederim ama ben bu sefer eminim diğer modlarımda genelde bazı buglardan dolayı bırakmıştım, hevesim kırılmıştı biliyorum bir modu yaparken her zaman eğlenmessin ama o zaman öyle bir karar vermiştim. Şimdi Tamamen yeni bir projeyle devam ediyorum. Ve mevcut yeteneklerimle halledebileceğim bir mod.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom