[M&B] [SP] Nerastos 1550 Yeni Resimler Geldi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
  Merhaba arkadaşlar bu benim bugüne kadarki üçüncü mod projem. Bu projem diğerleri gibi olmayacak Allah'ın izniyle bitireceğim. Bir hafta sonra hergün aktif olamayacağım bir süre ama mod devam edecek sakın mod öldü falan demeyin bilginize :grin:
                                CALRADİA 1550 SENARYO
        Yıl 1500'ü gösterdiğinde ateşli silahlar ve barut Kalradya'da faal olarak kullanılmaya başlanmış ve Kalradya'nın yaklaşık 800 mil batısındaki Nerastos kıtası Svadya tarafından keşfedilmişti. Kısa sürede Kalradya'ya yayılan bu haber sonucu denize kıyısı olmayan Kergitler hariç tüm devletler bu kıtada koloni sahibi olmuştu. Her ne kadar Svadya bile keşfetse Rodoklar başlattıkları Bilimosans hareketi sırasında icat etikleri yeni silahlar ve geliştirdikleri mimarileri ile kıtada söz sahibi devlet halini almıştı. Sense kıtanın yerli halkı Terracottalı bir gençsin. Vatanını bu 5 sömürgeci devletten kurtar.
                              HARİTA
ehiuza.jpg

diğer devletler yakında...     

ÖZELLİKLER
* Tamamen baştan düzenlenecek şehirler
* Haritada ufak genişlemeler ve yeni yeryüzü şekilleri
* Sınırlarda ufak oynamalar
* Çoğu şehrin yeri değişecek, bazı köyler şehir olacak, malum Dünya değişiyor :grin:
* Tüfekler ve ateşli silahlar
* Büyük ihtimal gemiler
* Değişmiş trooplar
* Değiştirilmiş skinler
*Yepyeni 400'ü aşkın item
* ve unuttuğum birçok yenilik.

Şimdi geldik modun asıl can alıcı noktasına, resimler...

2014-07-2400013.jpg
2014-07-2400015.jpg
2014-07-2400016.jpg
2014-07-2400018.jpg
2014-07-2500001.jpg
2014-07-2400004.jpg
2014-07-2400006.jpg
2014-07-2400008.jpg
2014-07-2400010.jpg
2014-07-2500001.jpg
asd.png
2014-08-1800004.jpg
2014-08-1800006.jpg
2014-08-18_16-01-51_Ekran_goruntusu.png
2014-08-18_16-02-54_Ekran_goruntusu.png
2014-08-18_16-03-55_Ekran_goruntusu.png
2014-08-18_16-04-42_Ekran_goruntusu.png
2014-08-18_16-05-35_Ekran_goruntusu.png
      TEŞEKKÜRLER
Bunu mod bittikten yada birkaç gün sonra yayınlayacağım.

Yapımcılar
NyberCraft
Black Dead - Map

Saol şehir ekleyebilirim. Bu arada resimleri düzenledim. Bir de haritayı kuzeye ve doğuya doğru uzatabilirim. Böylece 1-2 ülke daha ekleyebilirim. Hatta Kergitleri farklı bir coğrafyada da görebilirsiniz.

O kültürleri temsil edecek zaten şimdi Kalradya'da Türk falan bence hoş durmaz. Mesela Vaegirler Rus kültürünü andıracak Rodoklar Fransız vs. vs.

selamet_81 said:
bu arada bence oyunda gerçek ırklar kullan örn. khergitler = Türk  Sarranid = arap vs..

Öncelikle kesinlikle bunu yapma berbat ötesi olur ve konuyu düzenlermisin . Başarılar :grin:

Bu arada ben resimleri göremiyorum.  :???:

Edit: Bu arada ben neden smile koyamıyorum ?

selamet_81 said:
Gerçek ırklar kullansan mod ilgi çekebilir modun adını anadolu veya asya 1550 diye değiştirebilirsin neyse orası sana kalmış :grin:

Sana güzel gözükebilir fakat eminim ki çoğunluk bunu sevmez . Fantastik dünyada gerçek ırklar olması biraz saçma.

berkaysonel said:
selamet_81 said:
bu arada bence oyunda gerçek ırklar kullan örn. khergitler = Türk  Sarranid = arap vs..

Öncelikle kesinlikle bunu yapma berbat ötesi olur ve konuyu düzenlermisin . Başarılar :grin:

Bu arada ben resimleri göremiyorum.  :???:

Edit: Bu arada ben neden smile koyamıyorum ?
Konuyu yarın düzenleyeceğim bu arada resim sorununu hallettim görürsün şimdi
selamet_81 said:
Gerçek ırklar kullansan mod ilgi çekebilir modun adını anadolu veya asya 1550 diye değiştirebilirsin neyse orası sana kalmış :grin:
Tavsiyen için teşekkürler ama ben uzun süredir Kalradya modu yapmak istiyordum 4 gün önce başladım. Şimdi proje değiştirmek istemiyorum. Zaten birsürü Osmanlı mod var
HyperCharge said:
Hocam resimleri bozmusun.kolay gelsin.bir hatan olursa kod hakkinda,hic cekinme sor bizlere. :wink:

Yerli mala tam destek ulen.  :smile:
  Sorarım tabi teşekkür ederim :smile: Bu arada resimleri düzelttim

selamet_81 said:
Doğru resimler biraz abartılı yani aynı tür resimler hep
Evet zırhları göstermek istedim sonra daha yeni resimler ekleyeceğim.
berkaysonel said:
Şimdi resimleri gördüm. %100 sana ait bir şeylerde koysaydın keşke.  :roll:
Bana ait kılıçlar miğferler ve kalkanlar da var bir de zırh kaplamaya başladım. Onları daha sonra ekleyeceğim.

Bu arada görüşlerini bildiren herkese teşekkür ederim konuyu yarın derin bir şekilde düzenleyeceğim bu arada bana senarist lazım güzel senaryo yazabileceğine inanan kişiler bana veya konuya düşündükleri senaryoyu yazsın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom