Medieval V2

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben ottoman scenario yuda oynadım Selahaddin ve bi kaç zırhı ktodan almış Yeniçeri zırhını multiplayer ottoman tarzı bi mod vardı ordan almış 1 tane kodlama yapmışmı kendısı ayrıca troop sistemini terfi sisteminini Bi atlı oluyo bi piyade Nybercraft Aynen onu demek istedim

Kardeşim şuanda ender oğuz un ottoman modu osmanlı modları arasındaki en iyi modlardan biridir .ayrıca bi sayfasına gir yeniliklere bak kendini onla kıyaslayamassın.

Kıyaslayamazsın ayrı konu senin burada herkese karşı çıkıp modül yaptım demen yanlış.O modül zaten toplama yani sende toplamaya bir şeyler katmışın yani sen hem onun hemde onları aldığı yerden ki arkadaşların hakkına giriyosun.Kul hakkıdır bu ayrıca...İzin vermedi sana!

Tamam isteyen indirir isteyen indirmez nese v2 yi iptal edelm v3e çalışıorum herşeyi kendımız yapcaz demekki..

Yasinzarar said:
Tamam isteyen indirir isteyen indirmez nese v2 yi iptal edelm v3e çalışıorum herşeyi kendımız yapcaz demekki..
Evet.

Her şeyi kendin yapmak zorunda değilsin. OSP kullanırsın ama belirtirsin, başkasından izin alarak item alırsın belirtirsin. Zaten sen izin vs. almadığın için bu tepkiyle karşılaştın. Sen bildiğimiz çalmışsın .

Yasinzarar said:
En iyi modlardan birimi ya kim diyo en iyi modlardan biri diye at linkini
lan akşam akşam benim tepemin tasını attırma al bak bakıyım adam kaç tane video hazırlamış sen bi tane resim bile koymamışsın.
bide adamın modundaki mesajlara bak herkez övüyo al link;
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,247350.0.html

Black Dead said:
Yasinzarar said:
Evet.

Kısa ve öz cevaplarına bayılıyorum dostum:grin:

Kardesim Arkadasların Hepsi Atarlıdır Sen Kafana Takma Herkeze Eglenmesi İçin Güzel Bir Mod Yapmısın Ama Bazı Yanlısların Var. Kimse Destek Olmamıs Direk Kızmaya Vs Baslamıslar. Bu Forumda Herzaman Olan Bisi Yani Takma Kafana Baktın Kötümü Yorum Var v2 yi Silme v3 Yogunlas Herseyi Kendin Yap Ospde Ekle. Belirt. Ozaman Bisi Derlerse Hakkın Olsun :smile: Simdi Tabiki Kötü Yorum Alacaksın Bizde Alıyoruz Hatta Saygı Sınırını Asanlar Var :smile: Konuyu Editleyim Basta Söylersen Daha Güzel Olur İnsanlar Yanlıs Anlamaz İns Modun Tutar Saygılar Kardesim :smile:

burakhh said:
Kardesim Arkadasların Hepsi Atarlıdır Sen Kafana Takma Herkeze Eglenmesi İçin Güzel Bir Mod Yapmısın Ama Bazı Yanlısların Var. Kimse Destek Olmamıs Direk Kızmaya Vs Baslamıslar. Bu Forumda Herzaman Olan Bisi Yani Takma Kafana Baktın Kötümü Yorum Var v2 yi Silme v3 Yogunlas Herseyi Kendin Yap Ospde Ekle. Belirt. Ozaman Bisi Derlerse Hakkın Olsun :smile: Simdi Tabiki Kötü Yorum Alacaksın Bizde Alıyoruz Hatta Saygı Sınırını Asanlar Var :smile: Konuyu Editleyim Basta Söylersen Daha Güzel Olur İnsanlar Yanlıs Anlamaz İns Modun Tutar Saygılar Kardesim :smile:
Teşekkur edıyorum senın gibi insanlar bu ulkede cok az kardesim.
Edit:Modun begendıgınız veya begenmedınız taraflarını soleyın v3 te ortadan kaldıralım.

1.modu sil.
2.modul sistemi kur.
3.mod yapmak icin herturlu asamayi öğren
4.kodlama,modelleme,kaplama,imza,sahne,harita yapmayı  öğren
5.modunu kendi yaptigin model ve kaplamalarla gelistir.
6.ekip topla.tabii ihtiyacın neyse ona göre topla.
7.modun kod kismini bitir.
8.gerekli yerlerde OSP kullan,konu açtığında o OSP yi nereden aldığını belirt.
9.harita yapımını bitir.
10.sahne yapimini bitir.
11.arkadaşlarına,yani ekibin üyelerine modunu at.test etsinler hata varmi diye.
12.herşeyi son kez kontrol ettikten sonra,bir de kendin dene modu.
13.artık forumda konusunu açabilirsin modun konusunu.

Eğer buna devam edeceksen,enderin modu ile ilgili herseyi sil demek kafii dir.yani onunla ilgili olan,onun moduyla ilgili olan herşeyi sil,yeni baştan yap herşeyi.Allahını seversen bir iki troop editleyip tekrar ben mod yaptım deme Allahını seversen..

HyperCharge said:
1.modu sil.
2.modul sistemi kur.
9.harita yapımını bitir.
10.sahne yapimini bitir.

Eğer buna devam edeceksen,enderin modu ile ilgili herseyi sil demek kafii dir.yani onunla ilgili olan,onun moduyla ilgili olan herşeyi sil,yeni baştan yap herşeyi.Allahını seversen bir iki troop editleyip tekrar ben mod yaptım deme Allahını seversen..

Adam haklı.

berkaysonel said:
HyperCharge said:
1.modu sil.
2.modul sistemi kur.
9.harita yapımını bitir.
10.sahne yapimini bitir.

Adam haklı.
aynen bide berkaysonel arkadaşım o ne biçim imza gördüğüm zaman gülmekten bayılıyorum :grin:

berkaysonel said:
HyperCharge said:
1.modu sil.
2.modul sistemi kur.
9.harita yapımını bitir.
10.sahne yapimini bitir.

Adam haklı.

İmzanı mümkünse değiştir, her gördüğümde gülüyorum :grin:.

BannedKingYaroglek said:
Kardeşim alınma ama modun benimkinden bile kötü.Ben en azından Vikingler'i falan modellemiştim.
Bit lan artık!!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom