[WB][S] The Red Wars, Calradia 1923

Users who are viewing this thread

Redstone Knight said:
colombos said:
Yapmıyorum lan imza filan. Redstone o kadar imza gönderdim çıt çıkarmadın. Yok lan size imza fian

Ben mod takımında değilim ki yorumlarda defalarca belirtildi. Sahiplerine ulaştır ?
hadi ya. Neyse en azından görüş belirtebilirdin :mad:

asalet444 said:
ARKDASLAR NE MDOUYA ADM RESMEN ITEMLERI ÇALMIS BASKA MODA AKTARMIS BU ITEMLER EXTRA INVASINONDA AYRICA VE FUL İNVASIONDAN .......
Bir şey bulduğunu sanıp birde sevinip heyecanla yazmıyolar mı :neutral:

Mod çok güzel bişeye benziyor yanlız meydan savaşı alanları değişebilirmi bu konuda çok bilgim yok ama değişebilirse topa tüfeğe uygun bişey olabilir diye düşünüyorum

PoWeRonger said:
Mod çok güzel bişeye benziyor yanlız meydan savaşı alanları değişebilirmi bu konuda çok bilgim yok ama değişebilirse topa tüfeğe uygun bişey olabilir diye düşünüyorum
Git modun yapımcısına anlat!!!

1.4 Changelog'u çevirdim.

Durmaksızın çalışılan bir aydan sonra, 1.4 sonunda çıktı! Bu güncelleme sizin için her türlü güzelliklere sahiptir. Burada basit bir yenilik listesi var. Bu sürüm biraz anlatabileceğim kadar hatalardan arındırılmış, şu an hala betadayız, bu yüzden söz veremeyiz.Eğer bir şey bulursanız konuşun.

SSS:
S: Yardım silah satıcısında crash alıyorum
C: Alt tab veya görev yöneticisini aç ve rgl error kutusunu kapa, ve oynamaya devam et.

S: Sargoth hanında crash alıyorum,
C: Sarhoşu öldürdükten hemen sonra, Taba bas ve çık. Sonra hana yeniden gir ve işine devam et.

Zaten burası eğlenceli kısmı!

-Yeni harita ikonları: Kervanlar şimdi kendi kamyonlarına sahipler ki haritanın çevresin ararsan, her devlet eşsiz kamyonuna sahip

-Tamamen yeniden yapılmış birlikler: Tüm uluslar şu an dengeli birliklere sahipler, gelecekte gelecekte devletleri avantajları ve dezavantajları belirgin olacak şekilde düzenleyeceğiz, fakat şu an için adil ve dürüst olarak birbirlerini öldürmekten hoşlanıyorlar. Bu ayrıca haydut ve soyguncuları da içeriyor.

-Yeni ve düzeltilmiş silahlar: Bir çok yeni silah ekledik, ve var olanları düzenledik, tabancaları da içeriyor! Ek olarak, Çoğu profesyonel ordunun silahları süngü takılmış olarak geldi, ve eğer onların birliklerine yaklaşırsanız onları kullanacaklar.

-Savaş çığlığı: Savaşa korkunç bir savaş çığlığını salmak için V tuşuna basın, ses aktörleri ve zaman eksikliği sebebiyle, şu an dinamik değil. Şu an sadece Nord savaş çığığı çalıyor. Yakında daha fazla dinamik olacak.

-Yeni sahneler: Tüm başkentler modern günümüz sahnesine sahip, ve bir çok şehirde sahip.Ayrıca bir kaç köy sahnesi eklendi, bazı hanlar kadar iyi.

- Daha fazla!

Yükleme talimatları:

1.4 beta dosyasını modules dosyanıza çıkarın, herhangi eski sürümün kaldırıldığından emin olun.

Modu sevdiniz mi? bize iyi bir yorum bırakın, her zaman günümüzü aydınlatır. İyi hafta sonları geçirin beyler, ve eğlenin.

-Nükleer silah fırlatıldı.

ve bir mod daha ölüp gider.

Meseleyi anlatmak gerekirse:

İnsanlar ScreamingCommie'yi CWR (Civil War Russia), Festung Breslau ve WWII: China Battlefield'dan model çaldıklarını söyledi. Fakat ScreamingCommie CWR ekibinden izin aldığını, Festung Breslau ekibinin China Battlefield ekibi gibi mesajlara cevap vermediğini söyledi. Bunun üzerine China Battlefield'dan bir gaz maskesi ve bir kaç texture aldıklarını söyledi. Mod takımı kalanları biz yaptık derken diğerleri çaldıklarını, eğer mesajlara yanıt vermiyorlarsa kullanmalarını istemediklerini söyledi.

Bunun üzerine bir mod daha yok oldu.

Bu sayfayı kilitlemeyeceğim. İnsanlar hala modu kullanabilirler.

Rest in Peace.

colombos said:
Anlamıyorum neden böyle birşey yapmışlar ki.

China Battlefield'dan bir kaç üniforma ve bir gaz maskesi almışlar. Sileriz falan dediler ama diğerleri kapatın konuyu falan dediği için dayanamadılar.

Adam cevap gelmediğini söylediğinde işte mod yapımcısı geçenlerde aktif olmuş, senin kullanmanı istemediğinden sana cevap yazmamış falan dediler.

Ben olsam ben de dayanamazdım.

Yeni versiyon

http://www.moddb.com/mods/the-red-war-12/downloads/the-red-wars-calradia-1923-15-beta-version

Back
Top Bottom