Anno Domini 1257 Savaş Haritasında Kitlenme Sorunu

Users who are viewing this thread

Magetor

Recruit
arkadaşlar ben bu anno domini modunu yükledim monut blade warband 1.153 versiyonuna yükledim ama savaş haritasında kitleniyor
oyunu masa üstüne indirip tekrar açtığımda ise düzeliyor ama birkaç saniye içinde tekrar kitleniyor
anno domini versiyon V 1-03

Sistemim
İntel Pentium D 915 2.80
1,5 GB Ram
Ati Hd 3600 1 GB

? anlamadım warbandı anti aliasing kapalı gölgeler full 1440x900 çözünürlükte kasmadan oynuyorum kale savaşlarıda dahil mod ile bazen 500 kişilik haritada bile oynıyorum ? sistemimden dolayı kascağından şüpheliyim

kesin sistemdendir diyorsunuz yani dimi ?
arkadaşlar çıkıyorum ben öğleden sonra ilgilenirim onun harici tavsiyesi olan söylesin lütfen

cihano0o said:
dostum 6.gb ram 1.gb ekran kartıyla oynuyorum pek bi sorun olmuyor ama haritada çok kasıyor.
Sistem düşük olursa kapsamlı modları hele hele anno domini gibi bir modu oynayamazsın.

Aga o modda fazla bug var silip tekrar yüklesen belki çözülür.ben warband 1.58b ile sorunsuz onuodum ad1257 yi
Ama benim sistem 8gb ram 2gb ekran kartı i5di.bilmiyorum ondanda olabilir...

Black Dead said:
cihano0o said:
dostum 6.gb ram 1.gb ekran kartıyla oynuyorum pek bi sorun olmuyor ama haritada çok kasıyor.
Sistem düşük olursa kapsamlı modları hele hele anno domini gibi bir modu oynayamazsın.
i7 işlemci 8gb ram 2 gb ekran karti windows 8
  ayarlari sona vurdurunca kasiyor

Sizin indirdiğiniz beta sürüm olması gerek.Mod gerçekte 6/9 GB falandır.

1.5 RAM tabii ki atar oyundan.En az 4 GB olması gerek ram'in.Benimki 4 gb.Şükrediyorum oynayabildiğime.Haritada kasıyor az,o kadar.

HyperCharge said:
Sizin indirdiğiniz beta sürüm olması gerek.Mod gerçekte 6/9 GB falandır.

1.5 RAM tabii ki atar oyundan.En az 4 GB olması gerek ram'in.Benimki 4 gb.Şükrediyorum oynayabildiğime.Haritada kasıyor az,o kadar.
http://www.moddb.com/mods/anno-domini-1257/downloads/anno-domini-1257-version-103-installer burdan indirdim ayrıca türkçe yamada sorunsuz oldu :sad: Sürümünün adı köylülere ölüm sürümü sanırsam

Back
Top Bottom