[WB][SP]Omar:Swords Of Justice

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kral Harlausun yeni maraşeli svadya.
Reyvadin Şehri yakınlarında büyük bir düşman grubu tesbit edildi.
Ayyike köyü Kral Harlaus tarafından yağmalandı.
Reyvadin şehri Kral harlaus tarafından kuşatıldı.

Ben derim ki Hz Ömer Hz Ali yi yap ma daha görmedin bilmiyosun açık açık söyliyeyim ben oynamam tavsiyede atmem Başarılar

Omer4242 said:
Ben derim ki Hz Ömer Hz Ali yi yap ma daha görmedin bilmiyosun açık açık söyliyeyim ben oynamam tavsiyede atmem Başarılar
564736690925.jpg

colombos said:
Omer4242 said:
564736690925.jpg
Sen Bunu Hz.Ali mi sanıyorusun Hz Ali Nezaman filme çıktı acaba Tövbe Tövbe adam lar bunu bilip yapmıyor

Ben şunu ditorum Kafa uçmuş sen filme çıkan Hz Ali olabilirmi bir düşün bır kaç yıl veriyorum kafa biraz yerinde değilya  :?: Söyle Bakalım Hz Ali mi Değil mi :?: o filmin adı ney di söyler misiniz aklımda değil bir şey daha yollicam ondanda kanıt var

niye adami gerizekali yerine koyuyorsunuz ki ? adam size "alin bu Hz. Ali ' nin resmi " dememiş ki belkide referans olarak kullanmas için atmiştir bu resmi ,akledemiyormusunuz ?

cevdet123 said:
niye adami gerizekali yerine koyuyorsunuz ki ? adam size "alin bu Hz. Ali ' nin resmi " dememiş ki belkide referans olarak kullanmas için atmiştir bu resmi ,akledemiyormusunuz ?
Beyni lens olan biri daha.

Hz.Ali'nin hiçbir yerde resmi yoktur,zaten Kur'an'a göre resim yapmak günahdır.Bu yüzden o dönemde yapılabileceğini sanmıyorum ayrıca şu Hz.Ali'nin resmi olduğu düşünülen yeşil sarıklı kişi resmine artık tapıyorlar resmen Aleviler.

Hepinizin beyni lens galiba. İnternete Hz.Ömer yazdım Entere bastım görsellere baktım bu bakışta çok şey ifade ettiği için onu koydum. Adamın tipi bu olsa ne farkeder bu olsa ne farkeder. Oyun lan bu oyun. Hz.Ömer i diğer insanlardan ayıran yüz güzelliği değil adaletiydi. Siz takmışsın adamın tipine. Hz.Ömer bir Araba benziyordu çünkü kendisi bir araptı. Bu adama benzemesi de oldukça olası. Çok takılıyorsunuz böyle şeylere.

cihano0o said:
Hz.Ali'nin hiçbir yerde resmi yoktur,zaten Kur'an'a göre resim yapmak günahdır.Bu yüzden o dönemde yapılabileceğini sanmıyorum ayrıca şu Hz.Ali'nin resmi olduğu düşünülen yeşil sarıklı kişi resmine artık tapıyorlar resmen Aleviler.
Katılıyorum kardeşim Her resim yeşil sırıklı zaten

cihano0o said:

Resim yapmanın günah olduğu hangi ayette geçiyor? Lütfen Kuran'dan referans verirken dikkatli olun.

Sadece modumuz hakkında bir şeyler yazın.

Kutlug said:
Uzun zaman sonunda doğru düzgün bir mod, başarılar.

Osmanlı modlarından bıktığımız bir zamanda doğru düzgün modlardan biri,umarım iyi bir iş çıkarırsınız.Yolunuz açık olsun.

Yeni bir düşünce. Modu yarıda bırakmamanız dileğiyle. Başarılar..

Bozaciiii said:
cevdet123 said:
Beyni lens olan biri daha.
Milletin beynine laf atarken kendininkini hesaba katmamak vol 23123123 .

colombos said:
Hepinizin beyni lens galiba. İnternete Hz.Ömer yazdım Entere bastım görsellere baktım bu bakışta çok şey ifade ettiği için onu koydum. Adamın tipi bu olsa ne farkeder bu olsa ne farkeder. Oyun lan bu oyun. Hz.Ömer i diğer insanlardan ayıran yüz güzelliği değil adaletiydi. Siz takmışsın adamın tipine. Hz.Ömer bir Araba benziyordu çünkü kendisi bir araptı. Bu adama benzemesi de oldukça olası. Çok takılıyorsunuz böyle şeylere.

+1

oranoran said:
cihano0o said:

Resim yapmanın günah olduğu hangi ayette geçiyor? Lütfen Kuran'dan referans verirken dikkatli olun.

Canlı resmi yapana, kıyamette "Yaptığın resme can ver" diye azap olunur. bu bir hadisdir ve Kur'an'da bir ayet vardı şimdilik hatırlamıyorum ama heykeli,falın,resmin haram olduğunu bildiriyordu.Zaten bakıldığında resim yapmak şirk gibi.Osmanlı dönemindede çok resim bulamazsınız.İslamiyetten sonraki türklerdede minyatürün gelişmesi bu yüzden.

cihano0o said:
oranoran said:
cihano0o said:

Canlı resmi yapana, kıyamette "Yaptığın resme can ver" diye azap olunur. bu bir hadisdir ve Kur'an'da bir ayet vardı şimdilik hatırlamıyorum ama heykeli,falın,resmin haram olduğunu bildiriyordu.Zaten bakıldığında resim yapmak şirk gibi.Osmanlı dönemindede çok resim bulamazsınız.İslamiyetten sonraki türklerdede minyatürün gelişmesi bu yüzden.

Klavyene sağlık dostum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom