[WB][SP] Büyük Selçuklu Devleti Modu (Yayınlandı!! İNDİRME LİNKİ KOYULDU)

Users who are viewing this thread

f9t said:
Modun normal halini ne zaman çıkaracaksın?

çıkarmayı düşünmüyorum kardeşim moddan soğuttular yemin ederim betada çıkarmıcaktım ama soğuttular belki ileride çıkartırım 

IV.Mehmet said:
f9t said:
Modun normal halini ne zaman çıkaracaksın?

çıkarmayı düşünmüyorum kardeşim moddan soğuttular yemin ederim betada çıkarmıcaktım ama soğuttular belki ileride çıkartırım

Sen başkalarına bakma, Eğer iki üç söze emeğinden vazgeçiyorsan baştan kaybetmiş olursun. Bu kadar uğraştığına deysin bırakma ipin ucunu.

Betayı az biraz oynadım, Hiç bir değişiklik yok. Sadece yeni yüz eklenmiş, yeni krallık arması Harlaus'a Kara Zırh giydirilmiş falan. Mod işlerine daha da çalışmanız gerekiyor, grafikler arttırılmış o açıdan iyi.

f9t said:
Betayı az biraz oynadım, Hiç bir değişiklik yok. Sadece yeni yüz eklenmiş, yeni krallık arması Harlaus'a Kara Zırh giydirilmiş falan. Mod işlerine daha da çalışmanız gerekiyor, grafikler arttırılmış o açıdan iyi.
+1

Modu İndirdim Ve Gerçekten Çok Kötü . Beta olabilir fakat bir mod yayınlamak için sadece ülke ismini renklerini değiştirip bunu yayınlaman yanlış

Beğendim modu bir oynayacağım beğenirsem inceleme videosunu çekicem kanalıma Eline sağlık yinede ama tek sorun şu linkdeki sitede reklamdan geçilmiyor para kazanmak içinmi kardeşim bu site

Edit:Native oynuyorum sanki kardeşim geliştirmeden koymuşsun

Back
Top Bottom