[WB][SP] Büyük Selçuklu Devleti Modu (Yayınlandı!! İNDİRME LİNKİ KOYULDU)

Users who are viewing this thread

Zaten bunu yapınca kundaklı yaylı okçular (tam bilmiyorum ama galiba diğer okçularda) otomatik olarak eğiliyorlar.(Hücum dediniz düşman geldi mi ? eğilip sallıyorlar oku.) ( vede yapay zeka eğilen okçuyu vuramıyor %42 vumra şansı var.)

Black Dead said:
Zaten bunu yapınca kundaklı yaylı okçular (tam bilmiyorum ama galiba diğer okçularda) otomatik olarak eğiliyorlar.

Hm bunu bilmiyordum.Deniyeceğim.

Neyse yeri burası değil  :smile: O animasyonları düzeltemezsen şöyle birşey yapabilirsin;

Handa oynayan insanlar.Böyle ne biliyim iki de bir zıplayıp eğilenler olabilir  :mrgreen: Saz çalanlar olabilir.Ama bunu ekleyecek kod yok işte  :roll:

HyperCharge said:
Hacktr said:
Eğilmemi? yoksa Zeybekmi?

Bu aslında bir bug.Oyunun kendisinde var.Kimse düzeltememiş galiba.Uğraşmak lazım üzerinde.

Askerlere eğilin! diye bağırabilsek hem onlarda eğilirlerdi.Okçularda iyi durur bu eğilme.
Bug falan degil.Wfas ve Napoleonic Wars ile gayet duzgun calisiyor.Warband ile tabanlari da ayni.

Çünkü animasyonları düzeltmişler büyük ihtimalle ve biz 1.158 sürümüyle denediğimiz için oyun karışıyor olabilir çünkü o oyunların sürümü 1.143'dü.

Arkadaşlar Eyilme Sadece Arbalet Kullanan Kişielrde Düzgün Zaten Diyer Birimlerde Çalışmıyor Oyuncuda İse ''Z'' Harfi İle Çalışıyor

Eğilmede zeybek gibi demişsin ama o hep öyle kalmıyor, oraları takmamak lazım

glbJ9L.png

0VroGD.png

OliverQueen~ said:
HyperCharge said:
Hacktr said:
Eğilmemi? yoksa Zeybekmi?

Bu aslında bir bug.Oyunun kendisinde var.Kimse düzeltememiş galiba.Uğraşmak lazım üzerinde.

Askerlere eğilin! diye bağırabilsek hem onlarda eğilirlerdi.Okçularda iyi durur bu eğilme.
Bug falan degil.Wfas ve Napoleonic Wars ile gayet duzgun calisiyor.Warband ile tabanlari da ayni.

Bir modun içinde crouch fix görmüştüm. Muhtemelen onunla düzelttiler.

ARKADAŞLAR FİL EKLENSİN Mİ? (Bence Güzel Olur Bir Haydut Grubuna Verebiliriz)
Ankete Lütfen Katılalım RESİMLER ;

8nXVGV.png

mlRQVV.png

El2Gnn.png

Pazarada koy şöyle bayağı pahalı. Bazı statları belli bile. Çarparak zararı kafadan 20-30 olması lazım. Hızıda düşük olacak tabii.Canlarıda Çok olmalı. Dev gibi fil Boynunu kesemezsin ki.. Hatta bir ülkeye ver Fil ordusu kuralım :razz:

Back
Top Bottom