WFAS BAZEN BOZULUYOR

Users who are viewing this thread

Selam ben eskiden oynarken yarım saat oynuyodum sonra ekran çizgi çizgi oluyodu dikey çizgiler ama bilgisayarda oluyodu yani oyundan çıktıkmı düzelmiyodu dün açtım bidaha deniyim dedim busefer düzeldi
Neden kaynaklanmış olabilir

Yani şoyle oyun oynuyorum şak bilgisayar ekranı çizgi çizgi oluyor oyundan çıkılmıyor yani bilgisayar kitleniyor masaüstü falan yani hiç bişey olmuyor sonra bilgisayarı açma kapama tuşundan açık kapatıyorum düzeliyor sonra oyuna devam ediyorum bi 10 15 dakka sonra bi daha oluyor ağız tadıyla oyunu oynayamıyorum yardım edin

Başka oyunlarda bu o sorun oluyor mu? Eğer olmuyorsa, steam üzerinden oyunun dosyalarını doğrula, o da olmazsa sil tekrar yükle en basit taktik.

WalkingSun said:
Sistemin oyun için yeterli mi?
bende de aynı sorun var alakası yok.Oyunu silip yükledim dosyaları doğrulattım ama sorun çözülmedi :sad:

Ohoo neler neler söylenmiş.Çözüm basit.Çizgiler çıktığı zaman alt+enter yap.Yarım ekran olacak.Sonra tekrar alt+enter yap ekran tam ekran olacak.Bu kadar.
Berent'e selam olsun. :grin:

~Mikail said:
Ohoo neler neler söylenmiş.Çözüm basit.Çizgiler çıktığı zaman alt+enter yap.Yarım ekran olacak.Sonra tekrar alt+enter yap ekran tam ekran olacak.Bu kadar.
Berent'e selam olsun. :grin:
http://inciswf.com/1295302480.swf
SA:FAF:A:F

Back
Top Bottom