Mount And Blade Warband Sultan III. Selim Modu (ANKET !!!!!!)

Mod iptal fakat şu anki hali paylaşılsın mı ?

• Evet

Votes: 77 85.6%
  • Hayır

Votes: 13 14.4%

• Total voters
    90

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
selamet_81 said:
proassassin said:
selamet_81 said:
Kimmer said:
Ben haram mod oynamam.
Merak etme haram bişey yok modda :grin: Yaptkları şeyleri modda kullanmıcam zaten yaptıklarının hepsi yarım yarımdı
Neyi yarım lan 1 haftada sancakları tamamladım ben hergün 15 - 20 sancak yaptım
Sen tam yaptım mı diyosun peki .DDS formatında yaptın mı ??
kardeşim 1.si ben sana ana bacı düz mü gittim samimiyetten değil diyorsun

2.si onları dds yapmak benim işim olmadığı halde ben sana dds haline getirilmiş 2 tane sancağı örnek olarak göndermedim mi ?

Örnekle olmaz ayrıca bir bannerde 2 tane mi oluyo ?? ben sana demiştim bunu sen tamam demiştin kaç gün geçti bişey yok Ayrıca sen resmen hakaret ettin.

selamet_81 said:
Örnekle olmaz ayrıca bir bannerde 2 tane mi oluyo ?? ben sana demiştim bunu sen tamam demiştin kaç gün geçti bişey yok Ayrıca sen resmen hakaret ettin.
ne dedimde hakaret ettim hem sen örnekleri beğendin mi beğenmedin mi söylemedin bana olmus deseydin ben devam edecektim ben sancakcıyım kardeşim bana bugün harita işini itelemeye çalıştın geçenlerdede kodlamayı ben sana elimden gelmez diye 1000 kere söyledim sanki ben yaparım dedimde yapmadım gibi bi tepki verdin

proassassin said:
selamet_81 said:
ne dedimde hakaret ettim hem sen örnekleri beğendin mi beğenmedin mi söylemedin bana olmus deseydin ben devam edecektim ben sancakcıyım kardeşim bana bugün harita işini itelemeye çalıştın geçenlerdede kodlamayı ben sana elimden gelmez diye 1000 kere söyledim sanki ben yaparım dedimde yapmadım gibi bi tepki verdin
Anlamadıysan tekrar sölüyeyim

Özele gel

Selamet ben şahsen proassinin kötülüğünü görmedim ayrıca dds ye dönüştürüp yapmak senin işin arkadaş çok güzel sanckta yapıyo + konuşmlara gelince benlede öyle konuşuyodu bu küfüre girmez seni dost olarak gördüğü için böyle davrandı + birz mod hakkında bilgi topla sonra modunu devam ettir+ sezgin moda başladı kodlamalarını yapmış 15 tatile kadar iyice detaylı yapaıp açıcak diğer mod ekiplerden çıktı sen konuyu kilitle ararştır bilgi topla sonra aç devam ettir :wink:
Uyarı: Siz iletinizi yazarken 4 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Türküm:D said:
Selamet ben şahsen proassinin kötülüğünü görmedim ayrıca dds ye dönüştürüp yapmak senin işin arkadaş çok güzel sanckta yapıyo + konuşmlara gelince benlede öyle konuşuyodu bu küfüre girmez seni dost olarak gördüğü için böyle davrandı + birz mod hakkında bilgi topla sonra modunu devam ettir+ sezgin moda başladı kodlamalarını yapmış 15 tatile kadar iyice detaylı yapaıp açıcak diğer mod ekiplerden çıktı sen konuyu kilitle ararştır bilgi topla sonra aç devam ettir :wink:
Uyarı: Siz iletinizi yazarken 4 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
Benim ekibimden çıkmadı hatta dün model gönderdi arkadaş kendine sorun

selamet_81 said:
proassassin said:
selamet_81 said:
Anlamadıysan tekrar sölüyeyim

Özele gel
facede konusurken kaçıp giden sendin kardeşim biz değil !!

proassassin haklı görülmüştür .Selamet seksenbir yasal olarak görevinin fazlasını istediği yaptığı işleri yarım kabul ettiğinden ömür boyu hapis yatacaktır.İyi günler yaz kızım...

Black Dead said:
proassassin haklı görülmüştür .Selamet seksenbir yasal olarak görevinin fazlasını istediği yaptığı işleri yarım kabul ettiğinden ömür boyu hapis yatacaktır.İyi günler yaz kızım...
Ve konu burada bitmiştir konunu kirletme

Black Dead said:
Tamam istediğiniz üzere mod bitmiştir mutlu oldunuz herkeze iyi günler

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom