Mount And Blade Warband Sultan III. Selim Modu (ANKET !!!!!!)

Mod iptal fakat şu anki hali paylaşılsın mı ?

• Evet

Votes: 77 85.6%
  • Hayır

Votes: 13 14.4%

• Total voters
    90

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ernknq said:
HyperCharge said:
3.selim zamanı avusturya-macaristan ? çok iyi tarihçiymişsin arkadaşım  :mrgreen:

Belki yanlış biliyorsundur; Avusturya macaristan sanırım 1850~ sonrası bir zamanda kuruldu.(ulan.Victoria 2 HoD oynayasım geldi ya :grin:)

Herhangi bir sorunun,veya bir hata ile karşılaşırsan sormaktan çekinme.Kolay gelsin.
Hocam bende Victoria 2 aHd'de 1923 yılı geçti ancak Hala baktım.Türkiye yok ortada Osmanlı var :smile: O her zaman olmuyor mu?
Victoria 2yi az çok duydum,Hearts of irondaki gibi kendin kurman gerekebilir belki :grin:

cihano0o said:
ernknq said:
HyperCharge said:
3.selim zamanı avusturya-macaristan ? çok iyi tarihçiymişsin arkadaşım  :mrgreen:

Belki yanlış biliyorsundur; Avusturya macaristan sanırım 1850~ sonrası bir zamanda kuruldu.(ulan.Victoria 2 HoD oynayasım geldi ya :grin:)

Herhangi bir sorunun,veya bir hata ile karşılaşırsan sormaktan çekinme.Kolay gelsin.
Hocam bende Victoria 2 aHd'de 1923 yılı geçti ancak Hala baktım.Türkiye yok ortada Osmanlı var :smile: O her zaman olmuyor mu?
Victoria 2yi az çok duydum,Hearts of irondaki gibi kendin kurman gerekebilir belki :grin:
Yok Ben zaten Sırbistan'ı yönetiyordum.Ama heralde o ülkenin gidişatına göre değişiyor.Zaten oyun hemen bitti 100 yıl olduğu için.

ernknq said:

İlla olması gerekmiyor.Eğer jakobinler isyan çıkarıp ele geçirselerdi olurdu :smile:.

Harita gerçekten iyi gözüküyor.Top falan eklemeniz lazım.(çalışandan.)

HyperCharge said:
ernknq said:

İlla olması gerekmiyor.Eğer jakobinler isyan çıkarıp ele geçirselerdi olurdu :smile:.

Harita gerçekten iyi gözüküyor.Top falan eklemeniz lazım.(çalışandan.)
Bir de oyun hemen bitiyor.O kadar Sırbistan'ın nüfusu 202.000ken 1.050.000 yapmıştım.100 yıl geçtikten sonra oyun bitince devam etme şansımız bulunmuyor mu?

berkaysonel said:
KhergitKhan said:
cihano0o said:
Kaç tane devlet olucak ve hangileri olucak ?Avusturya-M. Rusya olmazsa hiç çıkarma yani bu modu bu arada :sad:

Bunlar yarın konuşulacak ve ona göre eklenecek.Troop vs. yarın yapılmaya başlanacak.

Ha bide unutmuşum harita SosyalMod'un haritası mı?
Yok ya haritayı ben yaptım kesinlikle kimsenden alıntı değildir :grin: Başarılar :grin:  :mrgreen:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom