[WB][SP] Kanuni Sultan Süleyman Modu ( Yeni Konu)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
İşin ilginç tarafı şuana kadar 4 tane çıkan Osmanlı modülü var biri Artizan'ın Conquest1453 ü biri KTO, ottoman scenario ve Osmanlı balkanların fethi

colombos said:
İşin ilginç tarafı şuana kadar 4 tane çıkan Osmanlı modülü var biri Artizan'ın Conquest1453 ü biri KTO, ottoman scenario ve Osmanlı balkanların fethi

Oysa onlarca Osmanlı modu için açılan konu var.

colombos said:
Conquest1453'ün konusunun linkini verir misin?Arıyorum arıyorum bulamıyorum.

colombos said:

Senelerdir hep aynı şey.Türkler kendi aralarında kavga etmekten bir iş yapamaz haldeler.Eskiden daha beterdi Türkçe forum şimdi aklı başında modcular çıkmaya başlamış.

Ben inşallah şuan çalıştığım modu bitirirsem bir farklılık yaratmış olucam.Sadece Türk Beyliklerinin arasında geçen bir mod yapmayı planlıyorum.

ernknq said:
colombos said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,173313.0.html

Bir mod sayfasında başka modun linkini paylaşmak ayıp olmuş sanki.
Bence konuyu kapat mod yeterince iyileşince aç, kolay gelsin.

Bozaciiii said:
Bir mod sayfasında başka modun linkini paylaşmak ayıp olmuş sanki.
Bence konuyu kapat mod yeterince iyileşince aç, kolay gelsin.

Bunu kaç kişi yazdı biliyormusun. Ama tınlayan mı var.
Adamlar sadece işine geleni alıyor gerisini umursamıyor.

6 krallıktan fazla eklersen umarım.Modül sistemiz mod artık mini mod sayılacak kadar yetersiz kalıyor çünkü.

IOxYGeNI said:
Arkadaşlar ben yeteince gelişme kaydettim bilmediğiniz şeyler var yeter artık
Böyle yorum görmek istemiyorsan bilgilendir o zaman, bilmiyorsak zaten suç sende sonuçta bilgilendirmek için konu açmıyor musun.

colombos said:
ernknq said:
colombos said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,173313.0.html
Teşekkürler.Ama multiplayermış işime yaramaz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom