Anadolu Beyliklerinin bulunduğu mod.

Users who are viewing this thread

ernknq

Regular
Arkadaşlar merhaba.Uzun zamandır Anadolu Beyliklerinin Bulunduğu mod arıyorum.Ad 1257 iyi güzel de,onda İlhanlılar var Anadolu'da.Bildiğiniz öyle bir mod var mı?

ernknq said:
Arkadaşlar merhaba.Uzun zamandır Anadolu Beyliklerinin Bulunduğu mod arıyorum.Ad 1257 iyi güzel de,onda İlhanlılar var Anadolu'da.Bildiğiniz öyle bir mod var mı?

Henuz yok.dikkat edersen,henuz dedim.yani var di aslinda.saltanati selcukluydu galiba.

HyperCharge said:
ernknq said:

Henuz yok.dikkat edersen,henuz dedim.yani var di aslinda.saltanati selcukluydu galiba.
sanırsam onda yoktu

cihano0o said:
HyperCharge said:
ernknq said:

sanırsam onda yoktu
O modu biliyorum.Onda yoktu ve o modu pek beğenmemiştim.İlla birtek Anadolu beyliklerinin olması gerekmez.Ad1257 gibi evrensel bir haritada da bir köşede Anadolu Beylikleride bulunsa gayet güzel olur.Genellikle yabancı modlarında bulunabilir belki.

Back
Top Bottom