MOUNT AND BLADE WARBAND TÜRKİYE C. MODU

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
MOUNT AND BLADE WARBAND TÜRKİYE C. MODU

SENARYO :
1.BÖLÜM :
  Yatağından doğruldu.odasındaki camdan doğan güneşe baktı.İçinden derin bir of çekerek yatağından kalktı.Küçük balkonuna doğru yürüdü.Tekrar bir of çekti.ne olacak bu ülkeye diye düşünürken içinden bir ürperti geldi.Ermeniler,gürciler,yunanlar diyerek kapısına doğru yöneldi.tam kapıyı açacağı sırada bi adam içeriye girip silah tam alnının ortasına doğrulttu.Başkan: siii-si-siz n-e-nee- is-iss-tiyor-ssunuz ? buraya nasıl girdiniz diye ard arda birkaç soru yöneltti.Adam ise yarım bir lehçeyle :
-Ermeni ve gürciler olarak yönelttiğimiz anlaşmayı imzalayacaksınız dedi.Başkan ise halkım noolucak ? diye ürkek bi soru sordu.Adam ise :halkın mı nolcak ?? diye bi kahkaha attı ve ardından sen bilirsin dedi ve silahı iyice yerleştirip elini tetiğe götürüp çekmeye başladı.Başkan ise:
-Dddurrrr! diye bağırdı.Adam silahı çekip anlaşma metinlerini başkanın önüne attı ve söyle dedi:
-Bunları imzalamak için tam ... dediği sırada başkanın adamları içeri girdi ve adamı öldürdüler.Adamları ise :
-Başkanım !Başkanım iyi misiniz ?diye telaşlı bi soru yöneltti.Başkan ise sert ve tok bir sesle :
-Artık bu işi bitirsem iyi olucak dedi ve dışarı çıktı.

2.BÖLÜM:
Başkan eve döndüğünde ise birkaç adamını ölü bulmuştu.Fırladığı gibi dışarı çıktı.Ve ülkenin liderleriyle bi görüşme ayarladı.Görüşmeye giderken arabasının karşısına bir jip çıktı .ve arabasını ateşe tuttular.Sen ise bu olayı caddeden izliyordun.ve olan bitenden sonra koşarak arabanın yanına gittin ve başkanın cebindeki mührü buldun.Ve artık devlet senin elerindeydi...Ve artık olanlar olacaktı Türkiye Cumhuriyeti , Ermenistan ve yandaşlarına savaş ilan etmişti .Avrupa birliğide Türkiyeyi destekliyor gibiydi.Buna karşılık ruslar ise Ermenistanı destek olmuştu ...
Artık TC. senin ellerindeydi.başkan sendin.Şimdi ya savaşa devam edip vatanını kurtarırsın ya da vatanına sırtını dönersin...

SEÇİM SENİN...

Mod Şu anda yapım aşamasındadır.

Yakın bir tarihte beta' sı çıkacaktır.

ÖZELLİKLER :

yeni müzik olarak bando eklendi

yeni sancaklar

yeni trooplar

yeni devletler :

1. Türkiye c.
2. rusya
3. iran
4. ermenistan
5. yunanistan
6. arap birliği
7.avrupa birliği

Oyuna lider Başlama (Türkiye' nin lideri !!!)

yeni itemler ...

Moddan Bazı Resimler :

EKİBİMİZ :

-selamet_81
-OmerPasa58
-tlgklz
-Partizanes

Not : Ekibe alım başlamıştır her türlü modcu katılabilir.katılmak isteyenlere duyrulur.
(Özellikle haritada uzman birisi aranmaktadır.)

Facebook sayfamız :
https://www.facebook.com/pages/Mount-and-Blade-Warband-T%C3%BCrkiye-modu/282731121888358

NOT : Oylama sonuçlarına bakarak yeni trooplar ekleme kararı aldım ve yeni oylama oluşturdum.

İMZALAR

Yapım Aşamasında Demişsiniz.Ama Neler Yapılacağını,Neler İşleneceğini Belirtmemişsiniz.Biraz Daha Açıklayıcı Yaparsanız Daha Makul Olur.

Konunun kilitlenmesi lazım bence.Hatta silinmesi lazım.
1-Özensiz bir konu düzeni.
2-Ne resim var ne bir şey.

Peki sen ne yapabilirsin? Kodlama? Modelleme? Kaplama? Bir gelişme varmı?

Ve en önemlisi: mod yapmak hakkında bir bilgin varmı?

En kısa zamanda bir resim koymalı,ilerleme kaydetmelisin.

Doğru düzgün resim koy aksi takdir de moderatörler kilitler.ayrıca türkiye CUMURİYETİ demişsin.Türkiyenin KRALI diyon ne iş ??????*

Beyler hepiniz şuan Mükemmel modlar yapıyorsunuz sanırsam?

Harita yapmayı planlıyorsundur umarım. Sonuçta Türkiye Cumhuriyeti. Türkiye'nin bulunduğu bir haritada geçecektir. Yanılmıyorumdur İnşallah.

Hıh işte böyle ya.Bak resimlerin ne güzel.Aman bir yerden alıntı olmasın ha,kilitlenir konun.Böyle bir kalleşlik yapma :grin:

Konuyu düzenle biraz ayrıca.Yazıları felan işte.Sonra senaryo yaz.

tlgklz said:

Harita yapmayı planlıyorsundur umarım. Sonuçta Türkiye Cumhuriyeti. Türkiye'nin bulunduğu bir haritada geçecektir. Yanılmıyorumdur İnşallah.

Ben kodlama üzerinde çalışıyorum ve yaptığım modları sadece arkadaşlarımla oynuyorum.Bugünlerde güzel bir mod çıkarmaya çalışıyorum da yeni kodlar yapmaya çalışıyorum,gelecek yakında Allah nasip ederse :grin:

Arkadaşlar modun çabuk ve daha güzel bir şekilde bitmesini istiyosanız moduma katılabilirsiniz .
özellikle haritadan ve trooplardan anlayanlar aranıyor.

KhergitKhan said:
Hıh işte böyle ya.Bak resimlerin ne güzel.Aman bir yerden alıntı olmasın ha,kilitlenir konun.Böyle bir kalleşlik yapma :grin:

Konuyu düzenle biraz ayrıca.Yazıları felan işte.Sonra senaryo yaz.

tlgklz said:

Ben kodlama üzerinde çalışıyorum ve yaptığım modları sadece arkadaşlarımla oynuyorum.Bugünlerde güzel bir mod çıkarmaya çalışıyorum da yeni kodlar yapmaya çalışıyorum,gelecek yakında Allah nasip ederse :grin:
Hepinize dedim ancak senin uğraştığını biliyorum.

Kardeşim öncelikle başarılar. Şu an tabi ki de tam bir yorum yapılamaz fakat en önemli şeyi mutlaka yapmalısınız. Gerçek harita oluşturmalısınız :smile:

Her Çaylağın başladığı konulardır bunlar. Bakmayın böyle büyük modcularında ilk konusu böyle . Languages klasörünü keşfedip değiştirince büyük mutluluğa ulaşır sonrada paylaşır . yaptığı şey herhangi bir modun %5 lik kısmıdır. Kısacası hiç birşey. Ne bir kod ne de bir item . Böyle konulara kızmıyorum normalde ama sanki Asrın moduymuş gibi bir başlık atıp içine girince tırt çıkıyor ya ona kızıyorum . O yüzen şöyle Adam akıllı bir konu açılsa ve şu mod yapacak olanların Mod çıkarması yada konusunu açması için gereken şeyler : aaaa bbbbb dir denip bu kurala uymayanlara ceza uygulansa en azından her yeni modda ek bişeyler görürüz böyle adam lang dan tr yi değiştiripde mod yaptım diye sunmamalı .
Neyse sen bu konuyu kilitle anladın bizi. Derslere bak bişeyler kap kendine ek bir mod kur er öğrendiğin şeyi ona at . Başka bir mod ekibine katıl öğren nasıl yapılıyor bu iş . sonra emin ol ne saçmalamışım diyeceksin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom