Map Manager/Throgim map m. save sorunu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar benim sorunum var , Thorgim ile ilgile

Harita yapıyorum fakat save tuşuna basınca Possible Problem diyor ve çıkıp girdiğimde her şeyim kayboluyor bir türle harita yapamadım. En ufak bir şey yapsam bile kaydetmiyor (Örneğin bir yeri küçücük deniz yapıyorum save diyorum üstüne bide çıkarken kaydediyorum fakat yine değişiklik olmuyor.) Bunun bir çözümü yok mu ?

Veya elinde tüm Avrupa'nın olduğu bir harita olan var mı? Yabancı forumda bir çok kişi OSP olarak paylaşmış ama hepsinin linki kırık. (SosyalModun paylaştığı haritanın linki atmayın o çok küçük :grin:)

Warband map manager ile gir.Benim imzadakinden.

Onun yenisini yapacağım.(Windows 7 ye uygun olanını.)

Ancak yine de çalışması gerek.

hatan için resim gönderebilirmisin ?

Hata bu (Hata değildir belki pek hataya benzemiyor :smile: )

Ayrıca zaten map manager ile giriyorum ve açılıyor sadece yaptığım değişiklikleri kaydetmiyor.

hata değil evet(gerçi bir uyarı gibi.).Sadece,deniz gibi ulaşılamayan yerlerde spawnlanan partiler bırakmışsın(mesela dağda.Mesela Denizde :grin:).Oyundan atabilir diye uyarı veriyor.Bu yüzden kaydetmiyor.

HyperCharge said:
hata değil evet(gerçi bir uyarı gibi.).Sadece,deniz gibi ulaşılamayan yerlerde spawnlanan partiler bırakmışsın(mesela dağda.Mesela Denizde :grin:).Oyundan atabilir diye uyarı veriyor.Bu yüzden kaydetmiyor.

Bu yüzden olduğunu sanmıyorum. Normal Native haritasını açıp sadece küçük bir dağ eklesem bile bu uyarıyı alıyorum ve kaydedip tekrar açtığımda o dağ orada olmuyor.

Save dedikten sonra çıkıp kapattığında sana bu hata geliyorsa kaydetmişsindir merak etme o zaman başka yerde hatan vardır.

Black Dead said:
Save dedikten sonra çıkıp kapattığında sana bu hata geliyorsa kaydetmişsindir merak etme o zaman başka yerde hatan vardır.

Evet öyle oluyor da işte nerede yanlış yaptığımı bulmadım bir türlü , kaç haritam heba oldu böyle :grin:

Peki birkaç partiyi üst üste yani birleştirip biryere koydunmu ? o yüzden de olabilir.Ama ben yaptığımda hiç vermiyordu.Sadece deniz gibi yerlerde bırakınca veriyordu.Ama yaptığım kaydoluyordu..
Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
Black Dead said:

+1

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom