Standart askerleri kaldırma

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

trakea

Regular
Ben bayadır bir mod üzerinde çalışıyorum ama benim bir şekilde örneğin svayalı sovalye svadyalı suvari ve benzeri gibi aynılarından bir sürü olan askerleri kaldırmak istiyoru yani factionla bağlantısını scripten kesmeye çalıstım ama sildim ancak olmadı deniyorum olmuyor
troop ları ID yi değisttiriyorum bulamasın diye ama yine oluyor heralde kaçıncı sırada oluğuna göre seçiyor

YARDIMCI OLACAK BİRİ YOK MU EĞER OLAMIYORSA SÖYLEYİN BENDE BAŞKA BİR ÇÖZÜM DÜŞÜNEYİM

Gerçek krallıkalrın trooplarını silemezsin diye biliyorum değiştirebilirsin belki.

peki hatalı bir troop yapıp oyunun göstermemsini sağlasam çünkü cidde lazım suanda yada hiç olamazsa yeni bir krallık açıp  krallık askeri olmadan ama lord ların dolaşması lazım

Yeni krallık ekleyince otomatik yaparken zaten asker gurupları oluşturursun itemleri ne olsun falan yazıyosun zaten eğer hatalı troop yaptıysan silebilirsin morgh's editör ile.

yok demek istediğim yeni faction nasıl yapabilirim yok yani yapıyorumda lordları nasıl ayarlıycam gezmelerini falan istiyorum bi aralar krallık eklemeyle ilgili bir ders vardı bulamıyorum

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.0.html buyur en baştaki ders her tür şey içinde.

tamam tüm krallıkları başlangıçta yenik yaptım sonra yeni krallık açıp onun kültürüne asker eklemedim oldu

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom