TR_18th_Simbirsk_SPA_TR Resmi Klan Sunucusu !

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lucon

Subforum Moderator
18th Simbirsk Piyade Alayları Resmi Klan Sunucusudur.

64 Kişilik Olan Serverımızda Sizlerle Birlikte Oynamak Bizim İçin Keyifli Olucaktır.

Serverımıza Bekleriz.

2.Sayfada yer alan olaydan ötürü,admin olan kişiler ;

General Shepherd
Captain Fritolay
Captain Doritos

3 Kişi Dışında Kimse Admin Değildir.

Geçen günler Patlican Adlı Arkadaşın Artık Admin Şifremizi Nereden Aldıysa,FTP Loglarında Patlican,Frasper 67th Serverınde Bulunan Bu 2 Arkadaşın Admin Olarak Giriş Yaptığı Gözükmekte.

23rdgay77lesbian18***** olarak server ismi değiştirilmiş,sonradan 23rd den ismini vermek istemiyorum arkadaş gördüğünde kendisi der.
değiştirmemi söyledi ve şunuda belirtmek isterim,söz konusu klanımda bulunan adminler tespit edilmiş ve gerekli cezalar verilmiştir.
Dnz adlı üyenin verdiği tespit edilmiştir ve blackdead adlı adminin yöneticiliği geri çekilmiştir.

Resimler hiçbir zaman kirletmek amacıyla değildir. Sadece olayın gözükmesini ve neden 23rd gey 77th lezbiyen ve bizlere 18th ***** deniyorda diğer geriye kalan klanlara hiçbir söz söylenmiyor. ve söz konusu iki admininde giriş yapıldığı ve değişiklikler yapıldığı gözüküyor.

67th_General_Frasper has joined the game with ID : 651457 and has administrator rights .
67th_Pfc has joined the game with ID : 651287 and has administrator rights .

bu admin olarak giriş yaptı anlamındadır.

bilemiyorum ben bütün gün 67th_killbox ve 67th_groupfight serverlarının scriptleri ile uğraştım onun satın alımlarıyla ilgili kayıtlar Soe_Napoleon'da mevcut kendisiyle iletişime geçebilirsiniz söz konusu konu ise klanımda bulunan bir kaç arkadaşın trollemesi ismini benim ismimle değişeni tespit edip klanda en uygun cezaya çarptırılmasını sağladım ha bunun dışında söyleyeceğim bişey yok ben 23rdyide severim 77thyide buna ister inanın ister inanmayın 23rdde gerçek dostlarım var ben onlar adına özür dilerim benim için bitmiştir.

Bu olanları gerçekten anlayamıyorum sheperd'a teşekkür ediyorum uyarılarımı göz ardı etmediği için bunu isim değiştirerek mi yaptılar yoksa tanıdığım arkadaşlarmı yaptı bilmiyorum ama gerçekten çok üzücü şeyler bunlar

belirttiğim gibi bugün genel olarak mount and blade içindeydim ancak sunucu için haritaların yapımı ve sunucuların ayarlanmasıyla uğraştım patlıcan doğrudur ona gereken yapılıcak diğer arkaşa gelince kendisi zaten klandan atılmış bir arkadaş 2 gün filan oldu arkadaş oldukları için büyük ihtimal admin pass konusuna gelirsek nasıl ulaştıklarını bilemiyorum dediğim gibi bundan sonra olanlar benim için problem yok ben onların adına özür diledim bu saatten sonra yapabileceğim başkada birşey yok üzgünüm

BlackGate said:
belirttiğim gibi bugün genel olarak mount and blade içindeydim ancak sunucu için haritaların yapımı ve sunucuların ayarlanmasıyla uğraştım patlıcan doğrudur ona gereken yapılıcak diğer arkaşa gelince kendisi zaten klandan atılmış bir arkadaş 2 gün filan oldu arkadaş oldukları için büyük ihtimal admin pass konusuna gelirsek nasıl ulaştıklarını bilemiyorum dediğim gibi bundan sonra olanlar benim için problem yok ben onların adına özür diledim bu saatten sonra yapabileceğim başkada birşey yok üzgünüm

söz konusu klandan atılan o arkadaşın adı nedir?
ve lütfen patlican için gerekli yaptırımları yapın.

Patates kendisinin ismi ancak başka bilgi veremem üzgünüm geriye kalanlara gelince cezalandırma ben halledicem orasına karışmayın gereken yapılıcak

BlackGate said:
doğukan kendisinin ismi ancak başka bilgi veremem üzgünüm geriye kalanlara gelince cezalandırma ben halledicem orasına karışmayın gereken yapılıcak

steam adresi istiyoruz sadece,söz konusu bu durumun aynısını ottoman ile yaşamıştık oda böyle sır hayallerine yutmuştu,o arkadaşla görüşeceğim için steam adresini istiyorum doğukanın.

kendisi zaten revolutionun eski adminlerinden ben bu bilgileri vermiyeceğim kim olursa olsun istediğinize inanmakta serbestsiniz bizi ilgilendiren daha doğrusu beni ilgilendiren bişey yok

BlackGate said:
kendisi zaten revolutionun eski adminlerinden ben bu bilgileri vermiyeceğim kim olursa olsun istediğinize inanmakta serbestsiniz bizi ilgilendiren daha doğrusu beni ilgilendiren bişey yok

peki ala şunu dipnot olarak belirtmek isterim,o revolutionun eski adminlerinden olan o şahısa söyle o vakit benimle görüşsün,bu konuda bulunanları bu olay ve 23rd,77th ve 18th'nin pisliği düzelip bizlere kanıtlı bir şekilde ispat edilene kadar üstte tutucağım.
Söz konusu oyunun ve forumun istikrarı için bunu yapmam şart

Kamarow said:
BlackGate said:

peki ala şunu dipnot olarak belirtmek isterim,o revolutionun eski adminlerinden olan o şahısa söyle o vakit benimle görüşsün,bu konuda bulunanları bu olay ve 23rd,77th ve 18th'nin pisliği düzelip bizlere kanıtlı bir şekilde ispat edilene kadar üstte tutucağım.
Söz konusu oyunun ve forumun istikrarı için bunu yapmam şart

BlackGate said:
Patates kendisinin ismi ancak başka bilgi veremem üzgünüm geriye kalanlara gelince cezalandırma ben halledicem orasına karışmayın gereken yapılıcak

istediğini yapabilirsin bir önemi yok başarılar :smile:

Kamarow steam adresim gördüğün gibi aşağıda mevcut skype adresimide özelden verebilirim buyur gel? Ben hiç bir şey yapmadım benim Napolyon ile alakam bile yok o dlc paketini çok fazla sevmem zaten gelip burada istiyoruz diyeceğinize direk gelip bana mesaj atabilirdiniz forumda biraz araştırsanız bu hesabımıda bulurdunuz zaten amma ve lakin gelip burada ötecek kişiler olacaktır illa ki dediğim gibi kimse beni suçlayamaz ve sorguluyamaz alakam olmayan bir konu bu hiç birinizi tanımıyorum tanımayada gerek duymuyorum napolyon oynadığım bile yok doğru düzgün ki eğer ben sizin ftp şifrenize kadar her şeyinizi bilseydim emin olun server adını değişmek yerine ftp dosyaları kopyalar scriptleri vs her şeyi siler giderdim.O yüzden boş boş benim adımı AĞZINIZA almayanız!

Ayrıca şunuda belirtmek isterim benim bilgisayarım 21 Temmuz dan beri bozuktur.Gelip burada ötmesin kimse boş boş işim gücüm yok sizin dandik serverinizi mi trollicem. Daha geçen günlerde gelmiş skype tan ahkam kesip arkadaşlarıma sonra özür dilemiş bir çocuktan ibaretsin burada laf yapmazsan sevinirim.

Son olarak ben sizin dandik admin pass ınıza nereden ulaşabilirim klanınızdan bile adam tanımıyorum ne yani şifreniz 123456 mıydıda bende bulup gircektim?

Makaveli_Shakur said:
Kamarow steam adresim gördüğün gibi aşağıda mevcut skype adresimide özelden verebilirim buyur gel? Ben hiç bir şey yapmadım benim Napolyon ile alakam bile yok o dlc paketini çok fazla sevmem zaten gelip burada istiyoruz diyeceğinize direk gelip bana mesaj atabilirdiniz forumda biraz araştırsanız bu hesabımıda bulurdunuz zaten amma ve lakin gelip burada ötecek kişiler olacaktır illa ki dediğim gibi kimse beni suçlayamaz ve sorguluyamaz alakam olmayan bir konu bu hiç birinizi tanımıyorum tanımayada gerek duymuyorum napolyon oynadığım bile yok doğru düzgün ki eğer ben sizin ftp şifrenize kadar her şeyinizi bilseydim emin olun server adını değişmek yerine ftp dosyaları kopyalar scriptleri vs her şeyi siler giderdim.O yüzden boş boş benim adımı AĞZINIZA almayanız!

çok güzel yazmışsın yanlız ek olarak sunucularında script veyahut bir mod yok yani en fazla silebilirdin birşeyi çalmana gerek yok :grin: dediğim gibi onlar konuyu uzatmaya devam etsin konu artık benim için bitti ben patlıcanı buldum diğer arkadaşı aradım ulaşamadım patlıcana gereken konuyu konuştum bu saatten sonra benden birşey beklemeyin ha eğer bir sorunu olan varsa beyler bekliyoruz konuşmaya teamspeak yerine skype tercih ediyoruz maksat konuşurken ban atmayın :smile:

Ek Olarak; bunları silmemi istemedinmi sen ?

[18th]General.Shepherd - Kamarow: S.aleyküm
[18th]General.Shepherd - Kamarow: İyi Akşamlar
[18th]General.Shepherd - Kamarow: Kardeşim
[13rd] ?Ottoman
?: Aleküm Sleam
[13rd] ?Ottoman
?: *Selam
[18th]General.Shepherd - Kamarow: Ben General Shepherd
[18th]General.Shepherd - Kamarow: Adım Ayberk
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 18th Simbirsk Piyade Alayı Ve Süvari Birliğinin,Simbirsk Senatosunun Ve Darbenin Genelkurmay Başkanıyım :smile:
[13rd] ?Ottoman
?: benimde yunus taniştiğimiza memnun oldum
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bende memnun oldum
[18th]General.Shepherd - Kamarow: beni bilirsiniz sanırım?
[13rd] ?Ottoman
?: evet biliyorum
[18th]General.Shepherd - Kamarow: klanınızı başlarda isim reformu olarak gördüğüm tartışmalarda tanıdım
[18th]General.Shepherd - Kamarow şu an Çevrimiçi.
[13rd] ?Ottoman
?: evet o özüçü olaylardi. :grin:
[18th]General.Shepherd - Kamarow: çünkü alaylar ve birlikler olduğu için isimlerinin başlarında rakam gerekir
[18th]General.Shepherd - Kamarow: çünkü alaylı bir sistem yürümekte
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bu tür şeylerin yüzünden klanlar size saldırıda bulundu
[13rd] ?Ottoman
?: evet bizde 13rd olarak değiştirdik
[18th]General.Shepherd - Kamarow: çok iyi olmuş üye sayınız kaç?
[13rd] ?Ottoman
?: 10 kişi gibi
[18th]General.Shepherd - Kamarow: anladım
[18th]General.Shepherd - Kamarow: darbeyi biliyormusun?
[13rd] ?Ottoman
?: hangi darbe
[18th]General.Shepherd - Kamarow: yaş kaçtı bu arada?
[18th]General.Shepherd - Kamarow: benim yaptığım darbe
[13rd] ?Ottoman
?: 16
[13rd] ?Ottoman
?: 17 gircem
[18th]General.Shepherd - Kamarow: anladım
[13rd] ?Ottoman
?: hayır ne darbesi bilmiyorum
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 21 eylül 2013 yılında yaptık
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 23rd ve 77th yoktu
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 8 9 klan vardı
[18th]General.Shepherd - Kamarow: benim 2.generalim vardı benden düşük tuğgeneral tek yıldızı
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bana artislik felan sonra üyeler bana talip ve destek oldular
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bende aktif olan klanımızı geçen mayıs ayına kadar pasifize ettik oy birliği ile ve gizli bir heyet oluşturduk
[18th]General.Shepherd - Kamarow: klanların içine belli bir casus ve ajanlar gönderildi
[18th]General.Shepherd - Kamarow: forumda napolyon bölümüne el konuldu ve moderatörlerle bazı görüşmeler yapıldı
[18th]General.Shepherd - Kamarow: toplam 27 kişi banlandı,23 kişi susturuldu
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 4 klan bölündü,6 yeni klan ortaya çıktı
[18th]General.Shepherd - Kamarow: aliexnus ortaya çıktı o bölünmüş klanlarıda o dağıttı
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bilanço bunlar :grin:
[18th]General.Shepherd - Kamarow: şimdi görmüşsün 77th ve 23rd benim sözümü dinlerler
[13rd] ?Ottoman
?: alexnus diye birisini duymustum
[13rd] ?Ottoman
?: peki benden ne istiyorsun?
[18th]General.Shepherd - Kamarow: nasıl desem sana
[18th]General.Shepherd - Kamarow: müsaitsen ts gel?
[13rd] ?Ottoman
?: suan değilim ama yarin olur.
[18th]General.Shepherd - Kamarow: diyeceğim şu
[18th]General.Shepherd - Kamarow: sanırım yeni oyuncusunuz? doğrumu
[13rd] ?Ottoman
?: hayır önceden napolyonu cracklısımı oynuyodum ondada crackliye özgü sw vardi ordada klanım vardi.
[18th]General.Shepherd - Kamarow: ismi ne ?
[18th]General.Shepherd - Kamarow: belki bilirim
[13rd] ?Ottoman
?: napolyondaki klanin mi?
[13rd] ?Ottoman
?: yoksa crack mi?
[18th]General.Shepherd - Kamarow: CRACK'TE multi oynayamıyorsun ki :grin:
[18th]General.Shepherd - Kamarow: fark etmez isim ver bilirim ben
[13rd] ?Ottoman
?: hayır crack özgü serverler özel crack o
[18th]General.Shepherd - Kamarow: hangi klan isim?
[13rd] ?Ottoman
?: ilk 57thdik cracklide sonra mr yaptik
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 57th ibrahim paşa turkhani felanlamı?
[13rd] ?Ottoman
?: yok hayir frasper burhan 23rddekileri hemen hemen yarisiyla roe felan
[13rd] ?Ottoman
?: ama cracklide
[18th]General.Shepherd - Kamarow: anladım 2.kere kurulan 57th alaydan bahsediyorsun
[13rd] ?Ottoman
?: ama dağildik
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 5 kere kuruldu
[18th]General.Shepherd - Kamarow: :d
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bn sana ne dicektim kardeşim
[18th]General.Shepherd - Kamarow: acaba bizimle oyun oynayabilirmisiniz dicektim?
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bizim klana katılıp veyahut özerk ?
[13rd] ?Ottoman
?: nasıl yani?
[18th]General.Shepherd - Kamarow: nasıl yani
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 2 seçenek söyledim yukarda
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 1.seçenek senin klanı ilhak edip,bana 18th alayımıza katılıp birlikte oynamak,ama klanın kapatılmış ve bana katılmış oluyorsunuz
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 2.seçenek olarak kapanmıyor,emir komuta sende ve bana bağlı olarak 13rd devam ediyor
[18th]General.Shepherd - Kamarow: ama sana laf eden bana laf etmiş sayılıyor
[18th]General.Shepherd - Kamarow: bende onun anasını ağlatmış oluyorum
[18th]General.Shepherd - Kamarow: hemde büyük bir klan ve bir alay olmuş oluyoruz
[13rd] ?Ottoman
?: tmm ben adamlara sormam lazim adamlara sormam lazim
[18th]General.Shepherd - Kamarow: tamam kardeşim
[18th]General.Shepherd - Kamarow: seçenekleri belirt mesela 82rd vardı 19th bize bağlandılar
[13rd] ?Ottoman
?: sana cevap atarim 1 kaç güne
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 82rd ilhak ettim
[18th]General.Shepherd - Kamarow: 19th süvari idi,onuda 2 gün önce geçici olarak ilhak ettim,piyade olarak hepimiz eventlere katılacak diye
[13rd] ?Ottoman
?: katilirsakta 2. seçeneği seçeriz büyük ihtimalle size bağli olmaya
[18th]General.Shepherd - Kamarow: nitekim
[18th]General.Shepherd - Kamarow: ben çıkıyorum üyelerinle görüş olmadı yarın ts nize çağır görüşelim kardeşim
[13rd] ?Ottoman
?: tmm

burada yapılan bir yanlış varsa sen yaptın 23rd ve 77th senin himayen altında madem neden ayrı bir klanmış gibi bahsediyorsun bu konudan ? ben bir hata yapmadım yapanları uyardım ama hatayı bizzat kendin yapıp moderatörleri ele geçirmişsin ? moderatörlerede bildirildi kendileri hiçbir şekilde olmuyacağını belirtti böyle birşeyin demekki ortada bir yalan var evet ama kimin tarafından

Not = İSTEDİĞİNİZİ YAPIN BEYLER 23RD 77TH 18TH VEYAHUT DİĞER KLANLAR BİR ÖNEMİ YOK BİZ BURADAYIZ BURADA OLMAYADA DEVAM EDİCEZ EVENTLARINIZA KATILMAMAK VEYA ATILMAKLAMI TEHDİT EDİCEKSİNİZ ZATEN KATILMIYORUZ HİÇBİRİNE ONUN DIŞINDA FORUMDA İSTEDİĞİN KADAR KONU AÇ DOSTUM BEN ARKANDAYIM BENDE SANA DESTEK VERİYİM BAKALIM NELER YAPABİLİCEN :grin:

Kamarow said:
soz konusu bunun ben yazdım ınkar etmıyorum velhasıl,yukarda olan arkadası tanımıyorum sadece gereklı kısılere ceza verılmesını ıstıyorum.

Suda var moderatorlerı nasıl ele gecırebılıyorum bıraz bunu soylermısın,adamlar kendı ıslerını yapıyorlar,ve 23rd ve 77th gelınce benım hımayemde degıller,hıcbır zaman olmadılar sadece adam gıbı adamlar var ıcınde soguk savas ıstıyorsanız sız bılırsınız,son darbe vururuz,benı yeterınce tanımıyorsunuz soz konusu evt bu oyun ve oyununda bellı kuralları var,patlıcan ıcın gereklı cezayı verdıgın ıcın sagol ama soz konusu yukarda bunu paylastıgına gore soguk savasımız baslamıs demektır.

Iyı oyun ve forumlar

neyin havası canım bu ? sana skype verdim telefon verdim iletişim adreslerimi herşeyimi verdim gel dedim geldinmi ? ne yapabiliyorsan yap ben burada olduğum sürece 67thye hiçbirşey olmayacak benim ne 23rd umurumda ne 18th nede 77th elinizden geleni yapın sanki dünya savaşı alt tarafı bir oyun bu gülüm ama sana sözüm söz yakında arkadaşı ziyarete geliyoruz ben sende adresini istedim steamden bana ulaşırsan sevinirim işi ciddiyi almanın vakti geldi madem bir oyun için erkek oldunuz madem görüşelim bekliyorum hadi ekle = evci.cengiz,nerwelex,doukancnplt = 05399333302 buda numaram hadi canım benim bekliyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom