Yardım

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Hasan paşa

Banned
Arkadaşlar sizlerden çok özür dilerim konu yeri yanlış ama size bir sorum olcak şu an mod yapıyorum ve bir askerimin elinde tüfek var birisinde yok bunu nasıl düzeltebilirim ama askerler aynı birlik te

ConnoR Kenway said:
Morghs'tan askeri düzenlerken altta ''Guarantee'' diye bir kısım var. Ordan işaretlemen lazım sanırsam.
Bunu dene derim :smile: Bir arkadaşta da aynı sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam yine böyle bir cevap gelmişti :smile:

Cloudy said:
ConnoR Kenway said:
Morghs'tan askeri düzenlerken altta ''Guarantee'' diye bir kısım var. Ordan işaretlemen lazım sanırsam.
Bunu dene derim :smile: Bir arkadaşta da aynı sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam yine böyle bir cevap gelmişti :smile:
Birde biri bu oyundan kaynaklanan bir bug demişti. Aynı birlikte olmalarına rağmen hepsi aynı silahı kullanmıyormuş öyle bir yazı okumuştum, bir de grupdaki asker sayısı arttıkça bu bug daha da fazlalaşıyor diye okumuştum.

Bug mod yapımında pek olmaz diye biliyorum :smile:

En iyisi arkadaşın dediğini yapmak , sağlam çözüm yolu bu.

Moghs'tan düzenlediğin troop'a gel Guarantee kısmı var oradan helmet gloves falan var hepsini seç.atlı değilse horseyi boş bırakırsın neyi yoksa boş bırak bug falan olmaz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom