Mount&Blade Warband NVIDIA SHIELD Soru/Cevap Konusu! - Mount&Blade mobil!

Users who are viewing this thread

Pumpkin Lord

Bu konu çevrilmiştir, captain lusttur sahibi. Türkçe forumda olmadığını farkettim, Warband'ın Android oyunu için soru cevap konusu.

Selamlar Forumcular!

Burası Mount&Blade: Warband'ın NVIDIA SHIELD versiyonu için bir yerdir - herhangi bir Mount&Blade oyununun ilk non-PC sürümü!

Çok Sorulan Sorular:-

Q: NVIDIA SHIELD'ın bu özelliği nasıl bir destek sağlıyor?
A: Oyun boyunca yüksek optimizasyon ve tam gamepad desteği oyunun her alanında.

Q: Mount&Blade Warband'ın Tegra 4'te olmasının önemi nedir?
A: Bu herhangi bir Mount&Blade oyununun ilk bilgisayar olmayan versiyonudur!

Q: Bu oyun bilgisayarda yıllardır oynadığımız Warband'ta yapabildiğimiz herşeyi yapmamıza olanak sağlıyor mu?
A: Kesinlikle! Tamamen Warband ın PC versiyonudur. Hiçbir eksiği yoktur.

Q: Savaşta gamepad kontrolleri nasıl çalışmakta?
A: Bilgisayar kontrolleri ile benzer bir mantığa sahipler aslında. Saldırmak veya blok yapmak istediğin yöne doğru bakıp, mouse yerine çubuk kullanıyorsunuz.

Q: Bu kadar derin ve geniş bir oyun olan Mount&Blade nasıl oldu da ele avuca sığdı?
A: Tegra 4'ün gücü buna izin verdi. Oyuncuların yıllardır bilgisayarlarında eğlendiği bu oyunu şimdi istedikleri yerde ve daim ellerinin altında oynamaları büyük bir tecrübe olacak!

Q: Tegra 4 versiyonun oyuncular için önemi nedir?
A: Bu oyunculara istedikleri her yerde oyunu oynama fırsatı vermektedir.

Nvidia Shield ile oynayanlar PC için açılan sunuculara bağlanabiliyor mu yoksa NS için ayrı sunucuları mı var?

Makinenin fiyatı pahalı olmasa alacaktım ama 750 tl verecek durumum yok şuan makineye
~PhoSPhoruS said:
Çok araştırdım bulamadım. Tegra 4'ün hangi cihazlarda olduğunu bilen varsa söyleyebilir mi?
http://shiftdelete.net/nvidia-shieldin-fiyatini-indirdi-45391.html Ndivia Shield makinenin adı

Aslında birkaç bilgilendirme şeysi daha koyup ,biraz da resim eklenip, sabitlense iyi olur konu.

Sabitleneceğinden emin olsam uğraşırım da daha Türkçe Forumda bunun adı dahi geçmediğini düşünürsek. Ayrıca verilecek çokda bilgi yok. Warband'ın telefon sürümü, eksiksiz PC versiyonundan yapılmış.

Redstone Knight said:
Shield almayı çok düşünüyorum. Türkiye'de bulabileceğim bir yer var mı ?
Ben Adana'da yaşıyorum ancak hiçbir yerde bulamadım. Eğer olduğun şehir ''İstanbul , Ankara veya İzmir'' ise alabiliyorsun. Gittiğim her yerde henüz bize gelmedi. İzmir'den gelecek diyorlar bazıları Ankara diyor bazıları İstanbul. 3'ünden birindeysen bulabilirsin veya internetten araştır

Cloudy said:
Redstone Knight said:
Shield almayı çok düşünüyorum. Türkiye'de bulabileceğim bir yer var mı ?
Ben Adana'da yaşıyorum ancak hiçbir yerde bulamadım. Eğer olduğun şehir ''İstanbul , Ankara veya İzmir'' ise alabiliyorsun. Gittiğim her yerde henüz bize gelmedi. İzmir'den gelecek diyorlar bazıları Ankara diyor bazıları İstanbul. 3'ünden birindeysen bulabilirsin veya internetten araştır

Yaşadığım şehirde alabileceğim en uygun yer Teknosa. Onlara da gelmemiş.

Deneyen olduysa tecrübesini paylaşabilir aslında, özellikle PC'ye göre rahat olup olmadığı hususunda.

Back
Top Bottom