[Yardım Edin] İncili Arwa'yı Bulamıyorum.

Users who are viewing this thread

ZoiMac

Recruit
Merhaba Arkadaşlar Başlıkta da Belirttiğim Gibi İncili Arwa'yı Bulamıyorum Ona Bağlılık Yemini Ettim Saranidi Ona Verdim Fakat Bağlılık Yeminini Bozamıyorum Bozmak İçin Bulmam Gerekiyor Yani Ctrl + T ye Bastım Tüm Haritayı Dolaştım Fakat Genede Bulamadım Leydilere Sordum Listede İncili Arwa Bile Yazmıyor Biri Lütfen Yardım Etsin!

Ya bug olmuştur ya da oyun süresiyle 1-2 hafta beklemen gerekiyor.Bu arada hani yerlerini soruyorsun ya lordlara İncili Arwa en aşağılarda Vasalımız İncili Arwa diye geçiyor yukarıda değil diğer krallar gibi yani.
Ek olarak senin yerinde olsam bağlılık yemini bozmak yerine İncili Arwa ile evlenirdim.

Valar Dohaeris said:
Ya bug olmuştur ya da oyun süresiyle 1-2 hafta beklemen gerekiyor.Bu arada hani yerlerini soruyorsun ya lordlara İncili Arwa en aşağılarda Vasalımız İncili Arwa diye geçiyor yukarıda değil diğer krallar gibi yani.
Ek olarak senin yerinde olsam bağlılık yemini bozmak yerine İncili Arwa ile evlenirdim.
Ya Yemini Bozmak İstememim Sebebi Kendi Krallığımı Kurmak İstememdi. Ama Bu Fikri de Sevdim Düşüncen İçin Saol. İnşallah Bug Olmamıştır :/

Ben de ilk başta lordlara sordum Arwa'nın yerini normalde en üstte Kral Graveth,Sancar Han felan yazar ya o krallığın yöneticisi işte İncili Arwa en altlarda Vasalımız İncili Arwa diye geçiyor.Bildiğim kadarıyla isyan başarılı olur olmaz hemen ortaya çıkmıyor oyun süresiyle biraz geçmesi gerekiyor.
İncili Arwa'ya evlenme teklifi ediyoruz.Weyyah Kalesi'ni istemişti benden aldım geldim (Maraşel oluyorsun isyan başarılı olunca) sonra henüz 5 gündür Mareşalsin 2 haftadır maraşel ol öyle evlenelim dedi ben de tam olarak bu durumdayım bakalım sonra ne isteyecek tam aşk kadını demi :smile:

Beyler Aşırı Garip Birşey Oldu Notlar Bölümünden İncili Arwaya Bakıyordum Bi Baktım Kontes Arwa Olmuş Kral Gravet mi ne Varya Rodok Krallığına Bağlıymış Gittim Konuştum Şimdi Tekrardan Sarannid i İstila Etmemi İstedi Ne Olduğu Hakkında Bilgisi Olan Varmı ? Kontes Arwa İle Konuşurken Ne Durumdayız Diye Sordum Henüz Yanımızda Hiç Lord Yok Oysa Kontes Arwada 23 Lord Var Dedi WTF? Ne Oluyor Oyunuma?

ZoiMac said:
Beyler Aşırı Garip Birşey Oldu Notlar Bölümünden İncili Arwaya Bakıyordum Bi Baktım Kontes Arwa Olmuş Kral Gravet mi ne Varya Rodok Krallığına Bağlıymış Gittim Konuştum Şimdi Tekrardan Sarannid i İstila Etmemi İstedi Ne Olduğu Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Bug olmuş.Artık yardım edemem herhalde :smile:

Neyse Beyler Artık Onun Davasından Çıktım Bir Yer İstila Edince Hangi Krallığa Bağlı Olacak Ona Bakim. Bu Arada Hepinize Teşekkür Ederim.

O bütün oyunlarda öyle olur.Diyelim bir varisi tahta geçirdin oyun haftasıyla 2-3 hafta bekklemen gerekir. Lordun nereye gittiğiyle ilgile kimsenin bir bilgisi olmaz.

Back
Top Bottom