Modcular bir araya gelse ?

Users who are viewing this thread

Hekimoğlu

Sergeant
Öncelikle ben modlama konusundan bir nane çakmıyorum (az buz harita yapsamda)

Türk Modcular Federasyonu / Birliği / Cemiyeti  ?
Bu konuda herkez görüyor ki mod işinden anlayan çok fazla insan yok .Kalifiye eleman eksikliği var .İşte burada aklımda bir ampul yandı ve dedimki:
Bircok insanın bir araya gelip kuracağı bir platformla bir havuz oluşturulup herkez elinden gelen bir alanda ortak projelere el atsa  çok iyi olmaz mı dedim

Bu grubun amaçları

Güzel modlar yapmak
Modcu eğitmek
Çeviri ekibi kurmak
Bannerlorda kadar tam anlamıyla organize olmak

Eğer proje olur ve başarıya ulaşırsa

Warband oyun camiasının zirve mod grubu olma
Üye tabanını yabancı oyunculara açmak
Grubun flim(machinima) alanına açmak

Eğer yeterli sayıya ulaşırsak en kısa zamanda yönetim belirlemeliyiz(bu yönetim geneldir hiçbir projeye karışmayacaktır)
Eğer bende varı derseniz, iyi fikir derseniz : aşağıya adınızı ve hünerlerinizi yazın bu çok amatör bir etapta

Herkesin farklı fikirleri var, herkes istediği şey üzerinde çalışmak ister.Ayrıca bu bir ekip işi olduğu için modçular arasında tartışmalarda olabiliyor.O yüzden zor, çok zor.

Erozbey said:
Denendi, olmadı.

Denendi, oldu. Nasıl olmadı? Herkesi bir araya getirebildik, ana ekip olumlu yaklaştı. Devam etmemesinin sebepi bendim. Bu da olmadı demek değil cınım.

Konu hakkında, şu an böyle bir yer var zaten. Steamdeki gruba, bu forumdaki her türk modcuyu beklerim, ekleyin Steamden. (Nick: Belendor)

Belendor said:
Erozbey said:
Denendi, olmadı.

Denendi, oldu. Nasıl olmadı? Herkesi bir araya getirebildik, ana ekip olumlu yaklaştı. Devam etmemesinin sebepi bendim. Bu da olmadı demek değil cınım.

Konu hakkında, şu an böyle bir yer var zaten. Steamdeki gruba, bu forumdaki her türk modcuyu beklerim, ekleyin Steamden. (Nick: Belendor)

Eee bana o zaman 2 tane iyi seviye kodcu ver. Sen bu projede de büyük ihtimal olmayacaksın yine yalan olacak. Model veya harita yapması kolay öyle böyle giderirsin. Kendini koda adamış aktif kişi yok. Sende aktif değilsin iş güç vs.

tlgklz said:
"Modd"cular bir araya gelse hiç bir şey olmaz. ancak "Mod"cular bir araya gelirse bir şeyler olur.

Esprilerin gerçekten çok kalın.

Yapmak isteyen imkan hazırlar yapar. Samdomanld 'un isteği ile bir mod yapmayı düşünüyoruz. Kodu o karşılayacak, model osp, harita benim. İmkanınız var iken toplanın yapın.

YAza kadar tüm modelleri tamamlayıp beta ile birlikte bir mod paylaşacam bazı modlardan item izni istiyorum ve birde osp kullanıcam osp için izin almam gerekmiyor demi

Back
Top Bottom