Anno Domini 1257 Lütfen Yardım Edin Yanlışmı İndirdim Acaba?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sungurlar said:
stronggg said:
Biraz Önce Oyunu Sildim BNM USB de varmış zaten var olanı sildim tekrar yükledim ama işe yaramadı
yine aynı başka bi çözüm yolu varmı yada anno domininin başka versiyonu filan
Kardeşim, oyunu sildikten sonra Belgelerim'den de sil. Oyun ile ilgili hiç bir dosya kalmamalı.
Edit: İnş. korsan oyun kullanmıyorsundur. Kullanıyorsan da kullandığın crack dan da kaynaklanabilir! Ama ceza yersin korsan sa oyunun.
Oku bakalım çok bilmiş, arkadaşım ne yazmışımmm ???? Acaba sonradan değiştirdiğim bir yargı var mı? Masum ayağına yatacakkk ??

Tamam haklı sensin buranın hükümdarı da sensin,adminler yalancı ,moderetöler kominist.Mutlu musun şimdi.Her halükarda ikinciye hesap açtığın için ceza alacaksın bari savunma kendini.

abicim yeter da dalaşmayın
ben sorunumu çözmek için açmıştım konuyu siz hala tartışıyosunuz
bu modu daha önce indirmiştim oynamıştım ama böyle hatalar almıyordum ayrıca ben steam kullanmasınıda bilmiyorumki nedir bu steam dediğiniz şey?

omrsrtmc said:
abicim yeter da dalaşmayın
ben sorunumu çözmek için açmıştım konuyu siz hala tartışıyosunuz
bu modu daha önce indirmiştim oynamıştım ama böyle hatalar almıyordum ayrıca ben steam kullanmasınıda bilmiyorumki nedir bu steam dediğiniz şey?
Steam dediğin şey "GİT OYUNU SATIN AL" demek oluyor.Sende sorum varda sorum var da sorum var deme.Git oyunu satın al adam gibi.Bu şekilde sana kimse yardım etmez.

daha önceden bu modu oynamıştım sildim geri yükledim sonra böle oldu satın almadan oynamıştım hiç bir sorun yoktu
neden böle oluyor yha

Propaganda said:
İşte satın almazsan böyle olur,satın al diyoruz sana bir de sen kendini yaptığın normal bir şeymiş gibi savunuyorsun.
iyide ben yaptığım şeyin doğru olduğunu hiç savunmadım heralde sen diğer arkdşla tartışırken kafan karıştı yaptığım şey doğru değil biliyorum ama daha önce bu modu oynadım böyle bir sorun yaşamamıştım şimdi ne olduda böyle oluyor diyo soruyom

İşte son cümlene bak daha önceden sorun olmadı diyorsun.Yani korsan kullanıyorsun ve sorun olmadı diyorsun.Bu da bir savunma yöntemi.Gidip oyunu satın alacaksın bu kadar basit .

Propaganda said:
İşte son cümlene bak daha önceden sorun olmadı diyorsun.Yani korsan kullanıyorsun ve sorun olmadı diyorsun.Bu da bir savunma yöntemi.Gidip oyunu satın alacaksın bu kadar basit .
Allah iyiliğini versin çok güldürdün beni valla sabah sabah :grin:
sorun olmadı derken moda girdim ve normal bi şekilde oynayabildim demek istemiştim yaptığım şeyin normal olduğunu kast etmedim bunu biliyosun

Propaganda said:
Tamam o halde.Ama yinede oyunu satın almalısın.
Önerin İçin Saol Zaten Bu Şekilde Sorunlar Devam Ederse ki Devam Edicek Gibi Görünüyor
Oyunu Satın Alıcam Bu Hafta Yada En Geç Haftaya Alırım Peki Orijinal Olarak Alırsam Bu Tür Hatalar Olmazmı?
Sonuçta Oyunu Satın Alıyorum "MODU DEĞİL"

omrsrtmc said:
Propaganda said:
Tamam o halde.Ama yinede oyunu satın almalısın.
Önerin İçin Saol Zaten Bu Şekilde Sorunlar Devam Ederse ki Devam Edicek Gibi Görünüyor
Oyunu Satın Alıcam Bu Hafta Yada En Geç Haftaya Alırım Peki Orijinal Olarak Alırsam Bu Tür Hatalar Olmazmı?
Sonuçta Oyunu Satın Alıyorum "MODU DEĞİL"
En doğrusunu yapıyorsun, ancak senin sayende olan bana oldun ceza yedim :sad: Çok sağol.

Sizin kafanız süper açıkcası oyunu satın alırsan modda sorun neden çıksın.Sen mod kelimesinin anlamını biliyorsun değil mi?Oyunlar moda yazılmaz modlar oyuna yazılır uyanıklar.

YHA Tamam sorunu çözdüm modu indirdikten sonra  tr yama indirmiştim (bu ayrıntıyı biraz önce hatırladım)
sonrada modun içinde kopyaladım yamayı .menus dosyasınıda kopyalamıştım biraz önce hatasız indirme konusuna tekrar tıkladım ve menus dosyasını indirip modun içine attım şimdi sorunsuz çalışıyor tabi buglarla dolu ama neyse

Kırım Khanlığı said:
Propaganda said:
Kırım Khanlığı said:
Propaganda said:
Evet,yeni hesap açıp girmeyeceksin.Adamlar oraya 16 puntoyla yazmış."Eğer haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız yönetimle irtibata geçin" "gidip yeni hesap açmayın "demişler.
Eğer orayı daha önceden okusaydım, bir bilgim olsaydı emin ol öyle yapardım.
Farkında değil misin?Foruma ilk kayıt olurken okumadın mı?İki dakika vaktini ayırıp okumazsan başına gelenlere katlanacaksın.
omrsrtmc said:
ABİ YETER İKİLİ TARTIŞMAYA GİRDİNİZ ÇÖZÜM ÖNERİSİ OLAN YOKMU SATIN ALMAK DIŞINDA
Satın alacaksın işte bir de dalga geçer gibi soruyor.Sen korsan kullanırsan kimse yardım etmez hadi başka kapıya.
Nasıl developlar benim yazdığım mesajları okumadan ceza kesiyorsa bende okumadım kardeşim.

Mesajları okumadan ceza verdiğim yok! Ben moderatör olarak yükümlülüklerimi yerine getirip senin mesajını okudum. Sen de üye olarak yükümlülüklerini yerine getirip Forum Kurallarını okumalıydın. İkinci bir hesap açmak yasak. Orjinal linki neden buradan atmaya çekinesin ki? Adminler özel mesajları görebiliyor. Mesajın kontrol edilir. Orjinal link gönderdiysen cezan kaldırılır. Yok korsan ise tümden banlanacaksın çünkü ikinci bir hesap açma yoluna gittin.

Bu kadar yeter. Konuyu kilitliyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom