British Colony [SP] (Top Eklendi)

Binek olarak yerlilere dinazora benzer şey ekleyeyim mi?

• Kesinlikle Eklemelisin (2pts)

Votes: 26 26.3%
  • Eklemelisin (1pts)

Votes: 7 7.1%
  • Ekleme (-1pts)

Votes: 7 7.1%
  • Kesinlikle Eklememelisin Böyle Saçmalık Mı Olur (-2 pts)

Votes: 59 59.6%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

NyberCraft said:
Moda mukemmel bir ozellik eklenmis bulunmaktadir
-Artik insanlar hanlarda mal gibi dikilip durmayacaklar, oturacaklar varsa ickilerinden yudumlayacaklar. Ozanlarsa baglama calacaklar!
-eklendi-

Bunu kendi yapmadın, başkasının çalışması. Ve kullanmak için de ondan aldığını bir teşekkür ile belirtmen gerekir.

Slawomir of Aaargh'a taverna modifikasyonu için teşekkürler. Gibisinden...biraz jargon bilin.

Belendor said:
NyberCraft said:
Moda mukemmel bir ozellik eklenmis bulunmaktadir
-Artik insanlar hanlarda mal gibi dikilip durmayacaklar, oturacaklar varsa ickilerinden yudumlayacaklar. Ozanlarsa baglama calacaklar!
-eklendi-

Bunu kendi yapmadın, başkasının çalışması. Ve kullanmak için de ondan aldığını bir teşekkür ile belirtmen gerekir.

Slawomir of Aaargh'a taverna modifikasyonu için teşşekürler. Gibisinden...biraz jargon bilin.
Bunu ben yaptım demedimki mod bitince kullandığım ospleri ve teşekkürleri yazacağım.

Mantıklı ve tasarımları güzelll.

Seneryo güzel düşünülmüş  :lol:

Bir de meşale atmak vb. şeyler de olabilirdi.

[]Başarılar.(TryMax Studios)

Moddaki Son Eklentiler
-Yerliler için kasklar ve zırhlar eklenmiş bulunmakta. Yerliler İngiliz ve Alman ordularında paralı asker olarak savaşacaklar
ve dinazora benzer bir model buldum. Sizce o modeli yerlilerin binmesi için binek olarak ekleyeyim mi? -At boyurlarında-

NyberCraft said:
Moddaki Son Eklentiler
-Yerliler için kasklar ve zırhlar eklenmiş bulunmakta. Yerliler İngiliz ve Alman ordularında paralı asker olarak savaşacaklar
ve dinazora benzer bir model buldum. Sizce o modeli yerlilerin binmesi için binek olarak ekleyeyim mi? -At boyurlarında-
Dinazor mu? Dostum dalga mı geçiyorsun :grin:

Hıhıhı Yerlilere ekleme ama Cheatmenu'ye Ekle Ben Binmek İsterim Açıkçası. :grin: Birde Çarpınca Zararı şöyle yüksek olsun çarparak bayıltsın yani kocaman dinazor olsun o kadar.

Afrikalı yerliler ata dahi binmiyorlar

Fakat bunu buldum. 
zaman-tunelinden-afrikali-savascilar-77385.jpg

Oyunda Portekiz de olabilir bence ama tabi ki de bu mod yapımını uzatacaktır. Sana tavsiyem 4 faction oluşturman. Haritanın güneyinde Biritanya Batıda Almanya, Doğuda Portekiz, Kuzeyde Bağımsız Yerliler. Tabi ki o dönemde o bölgede bağımsız bir yerli grubu yok fakat yine de bağımsızlık mücadelesi vermek hoş olurdu.

colonialafrica.png

Öncelikle King98'e teşekkürlerimi sunarak mesajıma başlıyorum. Çünkü aşağıda gördüğünüz çoğu item, o ve ekibi tarafından modellenmiştir...

Kim demiş bayrak taşıyan asker yoktur diye?
jv0x.png
Yepyeni, birbirinden güzel onlarca item (bazıları)
pebc.png
Ateşle yanan tüfek patlama animasyonu
fvvo.png

Post kastığım için özür dilerim arkadaşlar fakat top gibi birsürü nesnenin resmini atmayı unutmuşum

wnow.png
qo2w.png
3hh0.png

Tüfek animasyonlarını biliyorum, Xpearse'in destroyable barricades'ini biliyorum, topu nereden aldın ? Bildiğim kadarıyla top sadece Age of Machinery modunda vardı ki o da M&B 1.011 için.

Topun OSP ise linki gönderebilir misin ? Kendi moduma da eklemek istiyorum.

Sana bir öneri daha. Savaşta böyle siperlik yerler de yaparsan tadından yenmez gerçekten  :wink:

Back
Top Bottom