British Colony [SP] (Top Eklendi)

Binek olarak yerlilere dinazora benzer şey ekleyeyim mi?

• Kesinlikle Eklemelisin (2pts)

Votes: 26 26.3%
  • Eklemelisin (1pts)

Votes: 7 7.1%
  • Ekleme (-1pts)

Votes: 7 7.1%
  • Kesinlikle Eklememelisin Böyle Saçmalık Mı Olur (-2 pts)

Votes: 59 59.6%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

Bu mod 1910 yılında Ümit Burnu'nda -Afrika'nın en güneyi- yaşanan sömürge savaşını içermektedir... (Brake Of Ottoman'a bir ara daha veriyororum)

Yazılıyor...

Özellikler
-Son derece gerçekçi süngü savaşları
-Yepyeni ve birbirinden güzel harita iconları -eklenecek-
-Yepyeni bir Ümit Burnu Haritası
-Oyunda birkaç devlet olmakla birlikte Afrikalı tebaa da eklendi.
-Köyleri yağmaladığımız gibi sömürebileceğiz
-Zamanı anlatan onlarca üniforma, tabanca ve tüfek
-Tüm şehirlerin baştan düzenlenmesi
-Afrika mimarisini belli eden yapıtlar
-Oyuna Warband'ın aksine ayrı bir hava katılacak
-Insanlar artik hanlarda mal gibi dikilip durmayacaklar. Oturacaklar, birseyler icecekler muzisyenlerse baglama calacaklar
-Çok daha güzel grafikler -Çalışılıyor-
ve unuttuğum birçok yenilik

Resimler
b8o1.png
t966.png
o18l.png
4xhu.png
low7.png
279k.png
jqk4.png
jv0x.png
pebc.png
=Ateşle yanan tüfek patlama animasyonu
fvvo.png
wnow.png
qo2w.png
3hh0.png
21gj.png
fx7a.png
ubj6.png
ivs7.png

Şimdilik yedi resim eklendi. İlerleyen haftalarda haritadan ve diğer birçok şeyden resimler gelecektir.

Yorumlariniz icin hepinize tesekkur ederim.  Tarih tam olarak yok cunku Afrikali tebanin kiyafet, birsuru avrupa devletinin askeri uniformasi, yepyeni mimari turler ve harita. Bunlar biraz zaman alacak gibi tam tarih olmamakla beraber 2 aya cikar kanatindeyim

İtemler Kusursuz Güzellikte Ek Olarak Grafikeleri Geliştirmelisin.Afirkalı Askerler için'de ayrı yüzler yapan daha güzel olacaktır.Başarılar...

Nyber efsanesin kardeşim :grin: Mod yapımını iyi biliyorsun senden bir şey isteyeceğim. Çok mod fikiri değiştiriyorsun ve bu seni olumsuz etkiler bence. Bir haçlılarla ilgili yapacağım dedin sonra Brake of Ottoman'a yöneldin ardından da bu biraz yorucu olur senin için biz de beklemekten sıkılıyoruz :grin: Ama iyisin devamını beklerim.

Serıfsky said:
Nyber efsanesin kardeşim :grin: Mod yapımını iyi biliyorsun senden bir şey isteyeceğim. Çok mod fikiri değiştiriyorsun ve bu seni olumsuz etkiler bence. Bir haçlılarla ilgili yapacağım dedin sonra Brake of Ottoman'a yöneldin ardından da bu biraz yorucu olur senin için biz de beklemekten sıkılıyoruz :grin: Ama iyisin devamını beklerim.
Oncelikle tesekkur ederim kardesim. Haclilarla ilgili mod pc'ye format atinca kayboldu. Brakeyi de bir arka vermistim ondanaldim. Ustunde biraz oynama yapmis cok fazla bug olusmus. Ben de rotami bu moda cevirdim :smile:

NyberCraft said:
Serıfsky said:
Oncelikle tesekkur ederim kardesim. Haclilarla ilgili mod pc'ye format atinca kayboldu. Brakeyi de bir arka vermistim ondanaldim. Ustunde biraz oynama yapmis cok fazla bug olusmus. Ben de rotami bu moda cevirdim :smile:
Ne diyelim o zaman kardeş sen bilirsin :grin: KOLAY GELSİN.

Moda mukemmel bir ozellik eklenmis bulunmaktadir
-Artik insanlar hanlarda mal gibi dikilip durmayacaklar, oturacaklar varsa ickilerinden yudumlayacaklar. Ozanlarsa baglama calacaklar!
-eklendi-

NyberCraft said:
-Artik insanlar hanlarda mal gibi dikilip durmayacaklar, oturacaklar varsa ickilerinden yudumlayacaklar. Ozanlarsa baglama calacaklar!
-eklendi-

Muhteşem ! Çok Güzel Bir Çalışma Olmuş :grin:

gerçektende çok güzel bir mod olucak gibi duruyo başarılar dilerim
ancak bi kaç bişey söylemek istiyorum
-tüm askerlerin isimleri türkçe olsun öbür türlü benim kafam karışıyo  :mrgreen:

NyberCraft said:
-eklendi-

Çok Merak Ediyorum Nasıl Yaptığını  :twisted:  :twisted:

Back
Top Bottom