[SP] Karahanlı Destanı İptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Olabilir..

Arkadaşlar Duraklama Ekranı Nasıl Olmuş Sizce ?

Vp63gP.png

bence kötü  :razz:

Facebook Sayfamız Kuruldu.

https://www.facebook.com/karahanlidestani?skip_nax_wizard=true

Beğenmeyi Unutmayın :grin:

İmla ile ilgili değil direk göze batıyor.

söylemek istemiyordum ama; "Tarafını Seç, Dünyaya Hükmet" kulağa daha iyi gelmiyor mu? yani "Tarafını Seç Dünyayı Hükmet" çok ne biliyim işte öyle bir şey. virgülü koymayı unutma.

Senimi Kırıcam :smile:

zaten aynıymış :grin:

Face Sayfamız Açıldı.

https://www.facebook.com/karahanlidestani?ref=hl

Sayfayı beğendim bundan sonra fotoğrafları orada mı paylaşacaksın yoksa burada da gelişmeyi gösterecek misin?

Cloudy said:
Sayfayı beğendim bundan sonra fotoğrafları orada mı paylaşacaksın yoksa burada da gelişmeyi gösterecek misin?
Buradan Yazıları Vereceğim Yazılı Olarak.Buradan Önemli Resimleri Vereceğim oyun içinden ve oyun içi capslar facebook sayfamızdan olacaktır.
Nyssa-(Samet50) said:
Haritadan ben hiç resim göremedim resim atabilirmisin harita ile ilgili?
Harita Yapım Aşamasındadır En Kısa Zamanda Vereceğiz Harita Resmini.
Hasan paşa said:
Kardeş troop için ne istiyorsun trooplarda az çok bilgim var istersen katılabilirim.
Tam anlıyamadım.Troop bilgisi derken tarih mi ? Tarih üyemize gerek yok şuanlık sadece 1 adet daha bayrak tasarımcısı gerekiyor.Kodlama olarak "Zetra_ernat" yardım etti.Sağolsun.

Arkadaşlar moda katılmak isteyen Çizimci(2Dveyaİnternetten)aranmaktadır bulucakları resimler uyumlu olması şart olacak.

Oyuna şuan kumar eklenmeye çalışınıyor.Hırsızlıkta eklemeye çalışacağım.

Çok yakında ise minare camii(özel) modellerimi bitirip kapladıktan sonra karahanlı devletine ekleyeceğim.

Black Dead said:
Arkadaşlar moda katılmak isteyen Çizimci(2Dveyaİnternetten)aranmaktadır bulucakları resimler uyumlu olması şart olacak.

Oyuna şuan kumar eklenmeye çalışınıyor.Hırsızlıkta eklemeye çalışacağım.

Çok yakında ise minare camii(özel) modellerimi bitirip kapladıktan sonra karahanlı devletine ekleyeceğim.
Hırsızlık iyi fikir ama kumar ne bileyim biraz saçma gözüküyor :grin:

Kolay yoldan para kazanma gibi düşünebilirsin :smile:

ANKETE KATILIRSAK SEVİNİRİM

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom