[SP] Karahanlı Destanı İptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Harita gerçeğe uygun nehirler, dağlar, göller ve iklimlere göre yapılmıştır.

Altay Dağları, Tanrı Dağları, Kafkas Dağları, Toroslar, Kara Dağlar, Ağrı Dağı, Erciyes Dağı... Orhun Nehri, Nil Nehri, Volga Nehri, Fırat Nehri, Ceyhun ve Seyhun Nehirleri... Van Gölü, Tuz Gölü, Urmiye Gölü, Baykal Gölü, Baykaş Gölü, Aral Gölü... Hazar Denizi, Karadeniz, Akdeniz, Kızıl Deniz, Basra Körfezi... Anadolu, Orta Asya, Orta Doğu, Doğu Avrupa, Doğu Afirka, Hindistan, Arabistan...

Tanrı Dağı
VpVJNq.png

İstanbul'u daha ayrıntılı yapıp Balkanlara kadar uzatmak isterdim fakat bunun için Anadoluyu en baştan yıkıp yeniden yapmam gerekirdi, sorun değil yapardım fakat bu seferde Anadolu çok küçük kalırdı.

Anadolu
lY7gpl.png

Bozkırlar, Karlar, Çöller, Ormanlar gerçeğe uygun olarak eklendi.

oQgMpo.png

Haritanın çoğu gitti azı kaldı. Düzenlemelere devam edilecek, Köprüler v.b eklenip şehirlerin, kalelerin, köylerin yerleri düzeltilecek.

ZNDyp0.png

Kardeşim harita zaten mükemmel olacak diye bir şey yok elimden geleni yapıyorum fakat çok çok güzel olmasa da yinede koymanızı isterim çünkü kalradya'da geçmesi çok saçma oluyor :roll:

tlgklz said:
Harita fazla pikselli gibi duruyor yav? Kare kare? onları düzeltebilir miyiz?
Haklısın Ö.M'dan Belirtiriz.Ama Zaten Düzenlemelerde Piksel Olmaz.

Bu arada imzalar güzelmiş.AttilaHan :grin: çaldım bitanesini :grin:

Black Dead said:
tlgklz said:
Harita fazla pikselli gibi duruyor yav? Kare kare? onları düzeltebilir miyiz?
Haklısın Ö.M'dan Belirtiriz.Ama Zaten Düzenlemelerde Piksel Olmaz.

Bu arada imzalar güzelmiş.AttilaHan :grin: çaldım bitanesini :grin:

Önemli değil kareşim  :smile: Bence tkglz ilk resim için diyor onu şimdi pek kare kare olduğunu düşünmüyorum sonraki resimleri koymadan önce yazmış. Yinede dikkat çeken bir yer görürseniz söyleyin ayrıca Black Dead'ın işaretlediği yerleride düzeltiyorum

Kırım, Hindistan düzeltildi.

Anadolu genişletildi, düzenleniyor.

Şarap ve Biranın (şarap kımız olursa iyi olur) Gruba moral vermesini sağlayabilirsiniz. sonra onu satışa uygun yaptınız mı erzak olarak alıp gruba artı moral verebiliriz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom