[SP] Karahanlı Destanı İptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Saltanat-ı selçukludan bahsediyorsun galiba,,, O mod Anadolu selçuklu devletinin modu. Ve çok fazla eksiği var harita güzel ama küçük,trooplar iyi ama çok kolay rütbe yükseliyorlar, hiç yeni item filan eklenmemiş,şehir sayısı çok çok az.

Daha hiç Büyük Selçuklu Devleti moduna rastlamadım.

Daha önceden yapılmış bir mod diyorsun da Osmanlı Devleti'nin modunu 3-4 kişi yaptı? Biz hiç itiraz etmedik.

Karahanlı iyi bence farklılık yaratmış moda devam :smile:

En azından forumda sadece Osmanlı mod olmaz.

Asker Troop İsimleri Tekrardan Düzenlendi Eski Fotoğrafları Kaldırıp Yenisi Gelecektir.

Republic Of Fenerbahçe said:
Kimmer said:
Karahanlı olmasaydı keşke. Hakkında az şey bilinen ve diğerleri kadar güçlenememiş bir krallık.Selçuklu olsaydı çok muhteşem olurdu.
Karahanlı Devleti Türkler için köprü görevi yapmış bir devlettir. :wink:
Köprü devlet ve halk bütün tarihçiler tarafından Büyük Selçuklu ve Gazne olarak kabul edilir. Karahanlı köprü devlet olmak için çok fazla doğuda. Sadece ilk müslüman devletlerden olması önemli bir özelliktir.Müslümanlık bakımındanda Gazne daha ileridedir.

Ama bu Karahanlıların güçlü olduğu gerçeğini değiştirmez. Sadece hakkında çok az şey bilinen bir ulus ve Göktürkler ile Gazne kadar güçlenememiş bir devlet.

Şuan Özel İsimleri Tamamlıyorum her devletin kendi özel birlikleri olacak sadece karahanlılara özgü olmayacak mod.

Şimdilik gruba katılmak istemiyorum fakat haritayı size sunduğum zaman veya haritanın yarısını tamamladıktan sonra beni gruba yazabilirsiniz. Bu arada linkleri özel mesajtan atarsan başlarım yapmaya, aradım ama bulamadım kırıktı hepsi. Hem harita yeteneğime güveniyorum birde çok hızlı bitiririm sürekli bilgisayarda olduğumdan.

Düzenleme: Bağlantıyı (linki) buldum haritayı tamamlamamın fazla uzun süreceğini sanmıyorum şuan yapmaktayım eğer bitirirsem mod liderine ö.m atarım.

AtillaHan:İlgin için sağol bizim yüreğimize su serptin.anadolu bölgesinin katmayı unutma ama olur mu ?

7mkQnr.jpg

Haritanın kaba inşaatı bitti. Anadolu, Hindistan kötü oldu ama düzenlenecektir. Ağaçlar, köprüler eklenip kırlar, çöller, karlar, dağlar, nehirler, göller, kıyılar v.b düzenlenecektir.

Düzenleme:[glow=blue,2,300]İstanbul Eklenecektir.

aq5RZR.png

YPBRGa.png

AtillaHan said:
Haritanın kaba inşaatı bitti. Anadolu, Hindistan kötü oldu ama düzenlenecektir. Ağaçlar, köprüler eklenip kırlar, çöller, karlar, dağlar, nehirler, göller, kıyılar v.b düzenlenecektir.

aq5RZR.png

YPBRGa.png

güzele gidiyor başarılar

Teşekkürler.
Eğer Haritada değiştirilmesi veya kaldırılması istenen bir şey olursa hallederim.
Düzenleme: Beğendiğine göre gruba alabilirsin Black Dead

Çok Süper Olur Vallahi Adamsın Konuya Eklemem İçin Bana Resmin Linkini Gönderir misin ? Ö.M'dan

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom