[SP] Kanuni Sultan Süleyman Modu (Yeni Anket Eklendi)

Kanuni Sultan Süleyman Modu Devam Etsin mi?

• Evet, Hem Şehzade Mustafa Modunu Yap, Hemde Kanuni Sultan Süleyman Modunu Yap

Votes: 38 48.7%
  • Hayır,İlk Önce Şehzade Mustafa Modunu Bitir Sonrada Sultan Süleyman Modu'nu Devam Ettir.

Votes: 40 51.3%

• Total voters
    78

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Propaganda said:
İşte bende "daha dün yaptım" ibaresinden bahsediyorum.Kimileri mod yapmak için yıllarını verdiği halde modu bitiremiyor.Tabi sen bilirsin mod senin başarılar.

Ben modda yeni değilim öncedende birçok mod yaptım neyse Yorumun için Teşekkürler  :smile:

Bu Arada Çin Seddi Bitti..
Çin Seddi..
x9M2BO.png

Tahtayı çit yapma basit gözüküyor daha iyi bir şey uydurmaya çalış.

Başarılar.Çok Güzel Bir Çalışma Yapmışsın Devamını Getirmelisin ve Ayrıca Çoğu Kişi Atarlı Davranmış gibi geldi bana :smile:

Black Dead said:
Başarılar.Çok Güzel Bir Çalışma Yapmışsın Devamını Getirmelisin ve Ayrıca Çoğu Kişi Atarlı Davranmış gibi geldi bana :smile:

Aynen kardeşim Teşekkür ederim yorumun için  :grin:

Neredeyse tüm modlarda birkaç tane atarlı çıkıyor dert etmeyin.

Evet size neyi yanlış yaptığınız söyleyen size gerçekten yardım etmeye çalışan kişiler atarlı oluyor.Siz takılın kafanıza göre sonra dediklerimi çok düşünürsünüz.

Çin seddini normal surlar gibi biraz daha yüksek tam dediğim gibi olmamış ama şuna bir göz at derim. :wink:

Buna göre biraz daha yükselitirsen tam olacak ve biraz daha orantılı yap onları :grin: Ama güzel olmuş yine de tebrikler dostum

Serıfsky said:
Çin seddini normal surlar gibi biraz daha yüksek tam dediğim gibi olmamış ama şuna bir göz at derim. :wink:

Buna göre biraz daha yükselitirsen tam olacak ve biraz daha orantılı yap onları :grin: Ama güzel olmuş yine de tebrikler dostum

Teşekkür ederim kardesm yükseltmeyi de ayarlarız  :wink:

IV.Mehmet said:
Serıfsky said:

Ayarladığın zaman resimi atarsan sevinirim kardeş :grin: Modunu çok merak ediyorum , gayet iyi gidiyorsun.

Serıfsky said:
IV.Mehmet said:
Serıfsky said:

Ayarladığın zaman resimi atarsan sevinirim kardeş :grin: Modunu çok merak ediyorum , gayet iyi gidiyorsun.

Atarım tabii yeter ki sen iste  :grin:

IV.Mehmet said:
Serıfsky said:
IV.Mehmet said:
Serıfsky said:

Aşırıya kaçıpta daha fazla yükseltme. Gerçekte 2metredir yüksekliği. Şöyle ki Atlar bile 3 metreye zıplayabiliyor  :neutral:

Isopy said:
başarılar dilerim kardeşim takip edeceğim.

Teşekkür ederim kardeşim  :smile:

AtillaHan said:
IV.Mehmet said:
Serıfsky said:
IV.Mehmet said:
Serıfsky said:

Aşırıya kaçıpta daha fazla yükseltme. Gerçekte 2metredir yüksekliği. Şöyle ki Atlar bile 3 metreye zıplayabiliyor  :neutral:

Tavsiyen için Teşekkürler  :grin:

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar Şehzade Mustafa Moduyla Birleştik Ekibine Girdim I.Süleyman  ile İlk Önce Şehzade Mustafa Modunu Yapıcaz Sonrada Kanuni Sultan Süleyman Modunu Yapıcaz Şimdilik Konuyu Kilitliyorum sonradan Tekrardan Yapıcaz.

Arkadaşlar Ankete Göre İstek Gelirse Modu Devam Ettircem Şimdilik Konu KİLİT.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom