Brytenwalda Türkçe yama hazırlamak istiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Users who are viewing this thread

NoMeD

Recruit
Selam arkadaşlar çok sıkı bir m&b oyuncusuyum. Brytenwalda modunu yeni indirdim ve oynadım nette dolaştığımda oyunun tr yamasının olmadığını gördüm.Başlayan tamamlayamamış ve tr yamayı bekleyen çok fazla insan var kendim el atayım dedim ingilizcem ana dilim gibi beceremedim nereden nasıl oyunu türkçe yaparım bilen varsa özelden tel no ya da iletişim bilgisi göndersin bugun başlayayım yamayı yapmaya. Saygılar

Dediğin uzantıyı biliyorum girdim hints ve ui diye iki dosya var içinde yazanlar çok az.

Oyunu pencere modunda çalıştır. Yeni oyun açtıktan sonra yukarıda View - Create Language Template'den istediğini seç. Warband klasorüne new_language klasorü gelir. Onun içinde dil dosyaları.

Ama oyunun dilini ingilizce olarak seçip yap bunu. Yoksa bazı yerler oyunun orjinalindeki gibi kalıyor.

Dediğin gibi yaptım olmadı ben mod işinden anlamam ama ingilizceden çok iyi anlarım o yüzden yardım etmek istedim sana ve diğer arkadaşa çok teşekkür ederim kimsede gel çözelim arkadaş demedi ama çeviri yapıp herkesin indirmesi için nete yüklesem herkes downloada çökerdi neyse saglık olsun iyi oyunlar.

Konuyla alakası yok ama gereksiz konuları bence moderatörler silebilmeli

Back
Top Bottom