Mod Birleştirme ?

Users who are viewing this thread

concord53

Recruit
Herkese merhaba arkadaşlar.

Birkaç sorum var:

1) Birçok mod denedim hiçbiri bana göre iyi değildi. Özellikle eşya havuzu hiçbirinde çalışmıyor. Warband'ın son sürümü mevcut bende. Ondan olabilir mi?

2) Diplomacy mod ve freelancer mode birleştirilebilir mi?

3) Native mod'daki kaydımla çalışabilecek; kale, şehir ve haritada hiçbir değişiklik yapılmamış, sadece sistemde değişiklik yapılmış bir mod var mı bildiğiniz? ben elfler melfler yeni kaleler uruklar bilmemneler istemiyorum. Ben sadece saatlerce oynayıp bi yerde beni yarı yolda bırakmış saçma modlar değil de sistemde değişiklik yapılmış, direk şehir ve köy menüsünden lonca lideri ve köy yaşlısına ulaşılabilen, lorldarın paralı askeri olabilen, diplomatik ilişki seçenekleri olabilen, eşya havuzunda eşyaların yok olmayarak kullanılabilen bir mod istiyorum. 

Aslında osmanlı modu iyiydi hepsi vardı eşya havuzu olayı çalışmasada fakat bir kaleye denk geldim öyle saçma tasarlanmış ki kaleye çıkılmıyor bende bıraktım direk. Diğer mod'larda abartılmış yok efendim elfler, yok efendim binbir saçma eşyalar. Anno dominide iyice laçkalandırılmış.

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Takipteyim.

1)Hangi Diplomasi modu kullanıyorsun 4.2 ise 1.153 ve 1.154 içindir.1.158'de çalışabilir ama buglar çıkacaktır.
2)Evet Birleştirilebilir Nasıl Mı ? Module System İle. Diplomasi Modunun Kodlarını Bulup Module System'e Atacaksın.
3)Söylediğin Mod Freelancer Ve Diplomasinin Birleşimidir.

Osmanlı Mod Sürümüne Uymuyordur.Anno Domini 1257 Gayet İyi Bir Mod. Ayrıca Çokta Abartılı değil hiç oynadın mı bilmiyorum ama senin istediğin özelliklerin çoğu bu modda.

Back
Top Bottom