Oynadığınız 'MOD'un ''Eksiklerini , geliştirmek istediğiniz yerlerini'' Paylaşın

Users who are viewing this thread

1453FSM said:
osmanlı mod ta padişahta ulufeciler var bizde yok yapılmıyor birde yeniçeriler balta atıyor ?
AYNEN ÖYLE DAHA ÇOK EKSİK  VAR.  :wink:

ærth said:
tld nin warband patch çıktı fakat kale kuşatma ve türkçe  yama yok
sahibi bakacagından degil geliştirecek arkadaşlar çıkacagından
o nasıl bir mod?  :shock:

SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:
Kardeş benim yorumumda Anno Domini hakkında olacak , şimdi eksiklikleri sıralayayım
1-) Savaşlarda komut listesi her zaman çalışmıyor , örneğin ; okçularıma hücum emri veriyorum adamlarım bu emire uymuyor
2-)Para kazanmak gerçekten çok zor , eğer köy yağmalamıyorsanız , onurunuzla para kazanmak çok zor  :mrgreen:
2-)Ve kasma sorunu. Gerçi bu sorundan haberdardım indirirken ama giderilse çok hoş olur.
Açıkcası bende AD 1257 oynuyordum ancak zorluğu nedeniyle ve karmaşık olması yüzünden modu bıraktım gerçekten para çok zor kazanılıyor. Hilesiz oynanmıyor. Hileyle oynanınca ise zevki çıkmıyor demi  :mrgreen:

aynen öyle kardeş tam benim kafadasın  :mrgreen:
  Başka hangi modlar oynuyorsun  :roll:

SwadishLegion said:
Aslında ben bu mod işlerine yeni başladım ama güzel Türkçe yamalı mod tavsiye edersen oynarız kardeşim  :mrgreen:
Floris mod var mesela gerçekten çok gerçekçi bir mod tr yamasıda bulunmakta istersen öneririm onu yani .  :cool: Senin seveceğin tarzdandır umarım. Türkçe yamasıda bulunduğu için anlaşılması kolay bir mod olacaktır.  :mrgreen: :mrgreen: İstersen başka modda önerebilirim ?  :shock:

Cok azimizin bildigi Native Expansion The Dark Knights modunda bircok eksik var.Zaten mod tamamlanmamis Beta halinde.Tamamlansaydi harika bir mod haline gelebilir.Birsuru yeni kod iceriyor.En garibi de modun cok az bi isinin kalmis olmasi.Yani su anda ben bile tamamlayabilirim.Yinede harika bir moddur tavsiye ederim.      NOTTelefondan yaziyorum bazi harfler yok.

KhergitKhan said:
Cok azimizin bildigi Native Expansion The Dark Knights modunda bircok eksik var.Zaten mod tamamlanmamis Beta halinde.Tamamlansaydi harika bir mod haline gelebilir.Birsuru yeni kod iceriyor.En garibi de modun cok az bi isinin kalmis olmasi.Yani su anda ben bile tamamlayabilirim.Yinede harika bir moddur tavsiye ederim.      NOTTelefondan yaziyorum bazi harfler yok.
Nasıl bir mod ? türkçe yaması var mı

Serıfsky said:
SwadishLegion said:
Aslında ben bu mod işlerine yeni başladım ama güzel Türkçe yamalı mod tavsiye edersen oynarız kardeşim  :mrgreen:
Floris mod var mesela gerçekten çok gerçekçi bir mod tr yamasıda bulunmakta istersen öneririm onu yani .  :cool: Senin seveceğin tarzdandır umarım. Türkçe yamasıda bulunduğu için anlaşılması kolay bir mod olacaktır.  :mrgreen: :mrgreen: İstersen başka modda önerebilirim ?  :shock:

Floris mod u duymuştum aslında , ama pc kaldırırmı bilemem  :mrgreen: benim tarzım daha çok ortaçağ tarzı , yani eski devletler , kılıçlar kalkanlar vs  :mrgreen: senin bildiğin böyle güzel mod varsa dahada isim verebilirsin

SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:

Floris mod u duymuştum aslında , ama pc kaldırırmı bilemem  :mrgreen: benim tarzım daha çok ortaçağ tarzı , yani eski devletler , kılıçlar kalkanlar vs  :mrgreen: senin bildiğin böyle güzel mod varsa dahada isim verebilirsin
Europa 1200 var? :grin: Güzel bir mod öneririm kardeşim .

Serıfsky said:
SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:

Bu forumda Türkçe yaması var mıdır ? varsa açılan konunun linkini atarsan kardeşim bakarım şimdi  :mrgreen:

SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:

Bu forumda Türkçe yaması var mıdır ? varsa açılan konunun linkini atarsan kardeşim bakarım şimdi  :mrgreen:
Türkçesi olan bir AD1257 birde Floris Mod var başkada yok diye biliyorum kardeşim zaten oyun anlaşılır indirebilirsin

Serıfsky said:
SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:
Serıfsky said:
SwadishLegion said:

Türkçesi olan bir AD1257 birde Floris Mod var başkada yok diye biliyorum kardeşim zaten oyun anlaşılır indirebilirsin

Kardeş Türkçe Yamasız sıkıntı oluyor yav , şimdi diyaloglarımı anlamaya çalışayım , yoksa kendimi oyunun aksiyonunamı kaptırayım bilemiyorum işte  :mrgreen:

SwadishLegion said:
Kardeş Türkçe Yamasız sıkıntı oluyor yav , şimdi diyaloglarımı anlamaya çalışayım , yoksa kendimi oyunun aksiyonunamı kaptırayım bilemiyorum işte  :mrgreen:
İngilizcen iyiyse bir sorun olmaz diye düşünüyorum  :lol:

Ender oğuz abimizin ellerine sağlık harika birşey fakat bende açmıyor hata veriyor khergit_armor_normalmap diye bir hata veriyor.module den baktım ordan düzelttim texture resource falan derken sonradan fark ettim benim warband version 1.134 acaba bundan kaynaklanıyor olabilirmi

Floris modunda khergit şehirlerinin dışarıdan bakınca çinli, içeriden bakınca(battle map) türk mimarisiyle çizilmiş olması :!: :?: büyük saçmalık :mad:. Hiç ellemeselermiş keşke.
Orjinal khergit şehir modellemerini(strateji mapindeki) geri koymanın bir yolu var mıdır acep??

BENCE WARİN EAST TAM BITMELIYDIYILIN MODU OLURDU BIDE BEN ISTERSENIZ ENDER OGUZUN MODUNU DUZELTIM ZATEN LIN ATIYIM ISTERSENIZ ANNO DOMINIDEKI MODELLERI ORAYA KULLANDIM ISTE:grin:

Back
Top Bottom