[SP] Şehzade Mustafa

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
:grin: kardeşim şampiyon oldun mu turnuvada olduysan tebrik ederim olmadıysan da üzüldüm :sad: bidahaki sneye artık

:grin: Kardeş yeni resimler gelirse eğer haritanın oyundaki halininde bi resmini göster bayağı merak eetim bi de modun tamamının % kaç olduğunu :smile: :smile:

Gençler 75 KG Altı Muay Thai Turnuvası Yarı Finalide geçmiş bulunmaktayım. Finalde 69 Kilo 18 Yaşında bir arkadaşımızla kaldım. 13 Temmuz Pazar 2014 Final. Sonra moda devam.
EDİT : Antremanlarıma tüm gaz devam ediyorum :smile:

c60650f830.jpg

I.Süleyman said:
Gençler 75 KG Altı Muay Thai Turnuvası Yarı Finalide geçmiş bulunmaktayım. Finalde 69 Kilo 18 Yaşında bir arkadaşımızla kaldım. 13 Temmuz Pazar 2014 Final. Sonra moda devam.
EDİT : Antremanlarıma tüm gaz devam ediyorum :smile:

c60650f830.jpg
Allah güç kuvvet versin şu muaytahi işinde öyle böyle anlıyom İstanbuldaysa yarış şu esenler ramazan çeliktürk spor kompleksi varya ordaki adamlar süper dövüşüyo onlara dikkat et Razamazan hoca süper eğitmiş onları :grin: sen onllara dikkat :grin: :grin: Başarılar

tlgklz said:
cevdet123 said:
Mod durumu nedir ?
Bekar.
Çok güldüm :smile:.

Arkadaşlar konuya mesaj atıcaktım bende modun ıvırını zıvırını ayarlıyoruz başlayacağız eski yaptıklarımıda elden geçiricez.
Bu arada bugün son girişim Yarın FİNAL Var. Saat 21 de ringe çıkacağım. Dua edin arkadaşlar 3 ay salon parası ödemicem kazanırsam :grin: :grin:. Neyse arkadaşlar eğer Şampiyon olursam o duygu ile moda çılgın şeyler ekleyebiliriz :smile: :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom