[SP] Şehzade Mustafa

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Black Dead said:
Kırmızı eteği siyah yaparsan daha güzel olur diye düşünüyorum. :smile:
Arkadaşa katılıyorum etek kısmını siyah yaparsanız daha iyi olucak başarılar modda baya ilerleme var ...

Gerçekten moda yaptığınız eklemeler çok güzel . Resmen ayrı bir hava katmış inşallah sorunsuz bir şekilde biterde oynama şansımız olur .

Bu arada başarılar , kolay gelsin .

Rütbe Sisteminde Akıncılar Olacak Mı ? oLacaksa Onlarında Bi Foto Çekip Koysan ? Usta Başarılar Güzel Çalışma TımarLı

Not:Ulufeci De Olursa OTToMan 1453 Modundaki Gibi Sevinirim

Keşke o kadar kolay olsa.
Dediğin şeyler Türk mühendislerine "uzay gemisi yapın" demekle aynı sayılır.

Yeniçeriler Bitti ! Şimdi siz seçin !
Yeniçeriler için 4 zırh modellendi. Aralarından en iyisini üyelerimiz seçsin dedik ve resmi koyarak bir anket başlattık. Anket Yarın Saat 15:00 a Kadar Sürecek.

p4oyAJ.jpg

4'ünü de beğenmedim. 1. güzel ancak O Sarı kısımın ortası böyle bozulmuş orayı düzeltmek lazım.
2- Çiçek desenleri mi onlar?!?!
3- Beyaz kısımların Parladığı bir yerde misiniz? Öyleyse 3. daha güzel.
4- Bu hepsinde daha iyi ancak Yeniçeri tipi değil.

Öneri: Ateş ve Kılıçtan alabilirsiniz zırhı aslında.

Deli Paşa said:
Post kassa yine iyi. Moderatöre rapor et seçeneğini ileti gönder seçeneği gibi kullanıyor. :lol:
kardeş napim daha yeniyim böyle şeylerde fazla bilgim yok :oops: :grin: :oops: :grin:

Deli Paşa said:
Post kassa yine iyi. Moderatöre rapor et seçeneğini ileti gönder seçeneği gibi kullanıyor. :lol:
bi modda gördüğüm özellikleri söylemek istedimm

Eğer senden sonra başkası ileti atmadan önce yine aklına bir şey geldiyse yanda "Edit (Düzenle)" seçeneğini kullanarak yaz.

Bence 1. daha sağlam ancak tlglkz'in de dediği gibi orta da bir sorun var ancak renk açısından daha iyi bir de çicekli desen yerine daha farklı bir şey yapabilirsin ama renkler iyi sonuçta farklı bir zırh olmuş olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom