Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

Bannerlord'a rağmen konuyu güncellemeli miyim?

• Güncelleme zaten az bir zaman kaldı

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    91

Users who are viewing this thread

Partizanes said:
Bazı Yerleri İngiliz Forumdanmı Aldın ? :grin:

Schreiber said:
Listeyi renkleştirerek yeni bir tasarım elde ettim. Uluslar Arası Mod Listesindende bir kaç tasarım aldım gerekli moderatöre kullandığım için bilgi gönderdim.

Boş bir Pazartesi günümde Sayfayı Türkçeye tamamiyle çevireceğim.

Yetersiz bir konu. Türkçe yama modları belirtebilirdin. Ayrıca Türk yapımı olanlarıda belirtebilirdin. Hepsi birbirine karışmış düzeltmelisin :wink:

yardımcı olabilecek varmı ottoman modunun ilk versionunu oynuyordum daha sonra yeni uptade geldiğini öğrenip yeni versionu kurdum ama oyuna girdiğimde şöyle bir görüntüyle karşılaştım.
http ://hizliresim.com/Rbg3gY(boşluğu silip giriniz :grin: :grin: :grin:)

GriffonsTR said:
Yetersiz bir konu. Türkçe yama modları belirtebilirdin. Ayrıca Türk yapımı olanlarıda belirtebilirdin. Hepsi birbirine karışmış düzeltmelisin :wink:

Fleshcer said:
Cevdet said:
Yerli / Yabancı diye ayırsaydın keşke

Şimdilik pek sorun yok gibi galiba? Çünkü modun isminden türk mü yabancı mı olduğunu anlayabilecek kapesiteye sahip olduğunuzu düşünüyorum  :wink:

Türkçe Yaması olan modlar eklenir. Aceleye getirmeye gerek yok çünkü forumda "Ara" butonuna tıklayarak o modun yaması olup olmadığına bakabilirsin.

Sen şimdi örn: Osmanlı Senaryosunun Türk modu olduğunu anlayamaz mısın? Herneyse boş laf bunlar gençler, önerilerinizi tabikide eklerim.

Multiplayer Modlar Eklendi, Kategoriler Türkçeye Çevirildi.

Aslında Şöyle Birşeyde Yapabilirsin.Türk Modlarını Ayrı Bir Sahada Yabancı Modları Ayrı Bir Sahada Tutalım.Böylece Bizimde Neler Yaptıgımızı Görebiliriz.Şimdi Buradan Tek Tek Aramak Zorluk Çektiriyor

Türkçe Modları veya Yamalarını ben bi konuda topladım. Buyrun: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,325640.0.html

Back
Top Bottom