Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

Bannerlord'a rağmen konuyu güncellemeli miyim?

• Güncelleme zaten az bir zaman kaldı

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    91

Users who are viewing this thread

Selamlar;

Türkçe modların içinde senaryosu olan bir mod var mı? Mesela Fİre and sword'da bazı senaryolar vardı. Tam hatrlamıyorum ama rus senaryosu falan vardı. BUnların içinde sonu ve amacı olan yani bir senaryosu olan bir mod var mı?

enesktk said:
Selamlar;

Türkçe modların içinde senaryosu olan bir mod var mı? Mesela Fİre and sword'da bazı senaryolar vardı. Tam hatrlamıyorum ama rus senaryosu falan vardı. BUnların içinde sonu ve amacı olan yani bir senaryosu olan bir mod var mı?
Şu anlık bulunmamakta.

enesktk said:
Selamlar;

WB için Light and Darkness Heroes of Calradia var

UYARI

Bir de bişey daha soracağım. Osmanlı mod çok kapsamlı ve güzel gerçekten. Onun senaryosu var mı? Yoksa Maksimum Fatih'İn yanında asker mi oluyoruz?

enesktk said:
Bir de bişey daha soracağım. Osmanlı mod çok kapsamlı ve güzel gerçekten. Onun senaryosu var mı? Yoksa Maksimum Fatih'İn yanında asker mi oluyoruz?
Aynı , tüccar gelir evine götürür görev yaparsın biter...Aslında oyunun senaryosunu iyi okursan gittiğimiz şehrin kralını kötülüyor.Yani bizden onu indirmemizi istiyor bence.

ya arkadaşlar çok saolun. Bu Light and Darkness Heroes of Calradia neymiş böyle. Oyun en baştan yazılmış bambaşka bir hale getirilmiş sanki.
Bu seviyede bir mod beklemiyordum.. Herkese tavsiye ederim.

ya şu veiled starsın (lord of the rings mod) full sürümü çıkmadı mı çıkanlar arasına koymuşsunuz indirdim hala beta durumda

Brytenwalda'da kasma sorunu var mı arkadaşlar? Clash of kings'e girememiştim bile(daha doğrusu girdim ama o ilk savaşma yerinde tüm dokumalar siyahtı sonra oyun kendi kendine çöktü. Nasıl düzeliyor bu?).

EDIT: Girişi çözdümde(DX7 yaptım) şimdi herhangi bir scene girdiğimde runtime error verip oyundan atıyor.(Clash of kings)

hort lan brytenwaldada sorun mu var sadece bende mi oluyor. Setup'a tıklıyorum program ramden yemeye başlıyor ama programın kendisi yok.

Ezio Auditore (1459) said:
hort lan brytenwaldada sorun mu var sadece bende mi oluyor. Setup'a tıklıyorum program ramden yemeye başlıyor ama programın kendisi yok.
bekle geliyor bi süre sonra.

Eklemeyi düşünüyorum, çalıştığım için pek giremiyorum çünkü sabah-öğlen uyuyorum. Gececiyim müşterilerde sık olduğu için elim kolum bağlı oluyor. Çarşamba veyahut Perşembe işim olmaz ise listeyi güncelleyeceğim ve dediğin şeyide eklemeye çalışacağım. Ama elimde hangisi çok indirilmiş, hangisi beğenilmiş diye bir liste yok :smile: Araştırmak gerek .. :roll:

Schreiber said:
Eklemeyi düşünüyorum, çalıştığım için pek giremiyorum çünkü sabah-öğlen uyuyorum. Gececiyim müşterilerde sık olduğu için elim kolum bağlı oluyor. Çarşamba veyahut Perşembe işim olmaz ise listeyi güncelleyeceğim ve dediğin şeyide eklemeye çalışacağım. Ama elimde hangisi çok indirilmiş, hangisi beğenilmiş diye bir liste yok :smile: Araştırmak gerek .. :roll:
Anket yaparsan daha çabuk sonuç alabilirsin bence.Birazdaha geliştirmen gerek anasayfayı. :smile:

Haklısın şuan birkaç resim arıyorum, modları ararken eğlenebileceğimiz bir şekilde yapmayı planlıyorum.

EDİT: Perşembeye kadar sayfa tasarımıyla ilgileneceğim. Çünkü o kadar vaktim var.

En sevilen modlar için 25 kişilik bir server kurulabilir şahsen yapabilirsem ve istersen kurarım.

Back
Top Bottom