TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

Bu Modda En Çok Hangi Devleti Beğeniyorsunuz

• Bizans

Votes: 25 5.9%
  • Abbasiler

Votes: 76 17.8%
  • Moğollar

Votes: 202 47.4%
  • Büyük Britanya İmparatorluğu

Votes: 27 6.3%
  • Vikingler

Votes: 85 20.0%
  • Moskova Knezliği

Votes: 11 2.6%

• Total voters
    426

Users who are viewing this thread

İndirmedim fakat fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kusura bakma ama indirmeye değecek bir şey göremedim. Hiç bir OSP veya yeni model veya kaplama göremedim, krallık isimleri değiştirme, askeri sistem değiştirme gibi şeyler basit zaten o yüzdende kendini biraz geliştirmeni tavsiye edicem. (Benim yaptığım gibi gelişmeden asla mod yapmamanı önerirdim.)

ExpertosTR said:
İndirmedim fakat fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kusura bakma ama indirmeye değecek bir şey göremedim. Hiç bir OSP veya yeni model veya kaplama göremedim, krallık isimleri değiştirme, askeri sistem değiştirme gibi şeyler basit zaten o yüzdende kendini biraz geliştirmeni tavsiye edicem. (Benim yaptığım gibi gelişmeden asla mod yapmamanı önerirdim.)

+1

Ben 2 yıldır gelişmeye çalışıyorum.Ektiğim tohum büyümeye başladı.

Bunu bir minimod olarak düşünmelisin bence. :wink:

ExpertosTR said:

denemeden yorum yapmanız ıyı degıl :wink:

Tek Link Olarak indirmek isterseniz.

http://www.oynfrm.com/mod-gelistirme/16825-turan-modu-v1-100-tamamen-bitti-tek-link-direk-download.html

Mod devam ediyor mu ??? Bence önce kendine bir ekip topla biraz geliştir %30-40 faln sonra konuyu aç ayrıca propagandanın dediklerine de katılıyorum adamlar 3-5 ay hatta 1 yıl emek veriyor. Tabi bu konu deil maksat senin kendini geliştirmen.

OmerPasa58 said:
Mod devam ediyor mu ??? Bence önce kendine bir ekip topla biraz geliştir %30-40 faln sonra konuyu aç ayrıca propagandanın dediklerine de katılıyorum adamlar 3-5 ay hatta 1 yıl emek veriyor. Tabi bu konu deil maksat senin kendini geliştirmen.

Adam tamamen bitti diyor görmüyor musun. Ayrıca adamın konuyu taktığı bile yok cevap yazmak boş.

ok anladım da sen bu imzaları nerden buluyon her seferinde kahkaha atıom :grin:

İlk çıktığı zamanlarda oynadım. Çok keyif aldım. Diplomasi modulü eklenirse ve oyuna başladığımızda toprağımız olursa tekrar warband alır oynarım.

Modda şu sorun var ülkeni kurduğunda oyunnun başında eklenen lordlar orduya sahip olamıyor ve kaleden çıkmmıyolar .s

Back
Top Bottom