Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Users who are viewing this thread

Bence normal warband harita yi yapmaliydiniz şöyle olabilirdi osmanlı mod balkanların fethi kodunda editliyebirdiniz
Siz ne dersiniz bir videoda adam diye orijinal kap devletlerin askerleri ve ilişkilerde ro ok falan yazıyordu

mehmet20 said:
Bence normal warband harita yi yapmaliydiniz şöyle olabilirdi osmanlı mod balkanların fethi kodunda editliyebirdiniz
Siz ne dersiniz bir videoda adam diye orijinal kap devletlerin askerleri ve ilişkilerde ro ok falan yazıyordu

:shock:

Telefon da ki türkçe çevirici açık kalmış galiba. :smile:

mehmet20 said:
I don't understand anything bu ne be
Bak ben anlamamak hiçbirşey ve HyperCharge zaten anlamamak insan olan ben yapmamak sana hakaret fakat sen zrodunda bırakmak

Beyler geçenlerde SP coop için mod görmüştüm.Tekrar aradım ama birtürlü bulamadım.Sonradan aradıgım modun ingilizce konusunu buldum battle time !.Sanırım buydu.Bu modun
Türkçe anlatım sayfasının linkini atabilir misiniz.Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

Nasıl yeni bir local variable atayabiliriz ? Değer verdikce daha da çoğalıyor bu lanet olası şeyler;

X2Rdz5.png

Arkadaşlar Warband 1.160 var bende , diplomasi mod yüklersem çalışır mı , bir de diplomasi modunun tr yaması var mıdır ?

morgs editörde python ve texti tıklıyorum sağdaki troop editörden playeri düzenliyorum skill ve levelini oyuna girdiğimde özellikler işliyor ama modüle systemi çalıştırdığımda kayboluyor soldaki troop editordede skill ve leveli ayarlayacağım yerler yok nasıl düzenleyeceğim bunu?

Morgh'un editörü ile yaptığın değişikler sadece txt uzantılı belgeler içindir. Eğer sen gider üstüne modül sistem ile yaptığın değişiklikleri aktarırsan txt uzantılı belgeler yeniden işleneceği için Morgh'un editörü ile yaptığın değişiklikler kaybolacaktır. Bunun çözümü ya tamamen modül sistem ile yaparsın ya da önce modül sistem ile çalışıp ardından editörleri kullanırsın. Tavsiyem sadece modül sistem ile çalış.

frozenpainter said:
modüle system deki modüle_info klasöründeki export yerine import yapsak yada başka bisey texleri modüle aktarma gibi bir durum söz konusu olmaz mı?

Harbiden merak ediyorum bende.öyle birşey olursa modların textureleri modüllere geçer,millet modların kodlarını anında alır diye düşünüyorum.O yüzden olmaması daha iyi :grin:

Bahsettiğiniz olay mümkün ama aşırı derece sakıncalı. Ayrıca texture yani kaplama/doku ile .txt uzantısı kavramlarını öğrenin de gelin.

Negatrm B. said:
Bahsettiğiniz olay mümkün ama aşırı derece sakıncalı. Ayrıca texture yani kaplama/doku ile .txt uzantısı kavramlarını öğrenin de gelin.
öğrette bilek

Negatrm B. said:
Sizler ustasınız, bana laf düşmez.
Aslında yaptığı çok iyi bişe hayatı öğretiyor güzel öğüt veriyo emeksiz hiç bişe olmaz :grin: onun altını bu yorumuyla 1000 kez çizişi ama ufak yardımında zararı dokunmaz :grin:

Türküm:D said:
Negatrm B. said:
Aslında yaptığı çok iyi bişe hayatı öğretiyor güzel öğüt veriyo emeksiz hiç bişe olmaz :grin: onun altını bu yorumuyla 1000 kez çizişi ama ufak yardımında zararı dokunmaz :grin:

Aslında,dediği şey bana göre "kendiniz öğrenin.Ki,başkalarına muhtaç olmayın." dır.

oyunun resim kabul etme türüne gifler de dahil mi ? mesela bmp,dds leri kabul ediyor.gifleri kabul edermi ?

HyperCharge said:
Negatrm B. said:

Aslında,dediği şey bana göre "kendiniz öğrenin.Ki,başkalarına muhtaç olmayın." dır.

oyunun resim kabul etme türüne gifler de dahil mi ? mesela bmp,dds leri kabul ediyor.gifleri kabul edermi ?
bi modda gif vardı ana sayfada

HyperCharge said:
Negatrm B. said:

Caribbean'da ana sayfa sanırım gif veya bir sahneydi.

Back
Top Bottom