Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Users who are viewing this thread

Belendor said:
Aynen. Ayri deger vermen gerekiyor, yoksa karistirir. Sacma birsey olur.

Warningleri nerede verdigi onemli. Genellikle cok onemli degiller fakat senin durumunda oldugu gibi sistemi bozacak durumda oldugunda duzeltmen gerekir.
Sağolasın...

Knife said:
1)Sizce kodlamamı daha eylenceli modellememi?
2)    *          *          *        zor                *
Kodlama daha zordur.Modelleme de sadece birkaç şeyi öğrensen yetiyor  :smile:

şuan modelleme yapıyom ama keşke kodlama bilsem :sad:(( küçükken yapmıştım bi kodlama hesap makinesi programı.daha zevkli gibi ya.Bildiğiniz kodlama deersi varmrı?
Edit:İmzanda yazıyomuş zaten ders D:

Haci badlangic kodlamasi zevkli ama gitgide sıkıyor..Bi ara ben de Javascriot ogreniyodum Raycasta gelince sıktî. Bence zevk almak istiyorsan modelleme yap

Lt.Ghost said:
Modül sistem error!!
gjVQL0.png

NyberCraft said:
Haci badlangic kodlamasi zevkli ama gitgide sıkıyor..Bi ara ben de Javascriot ogreniyodum Raycasta gelince sıktî. Bence zevk almak istiyorsan modelleme yap
Sanmıyom sıkılıcağımı herkezin ilgi alanı farklıdır.Modelleme de zevkli ama düzgün model yapabilsem zevkli oluyo işte :grin:

module systemden anlayan biri varmı?şuan yardım lazım.kuramıyorum.SYNcht gibi bişey error diyor.Türkçe harflerle yazmamaya dikkat ettim./ slashları koydum.olmuyo birinin yardımı lazım.

selamet_81 said:
Beyler ben modum (3.selim modu) için cami yapıyom kayit ettikten sonra başka bir şehre veya başka bir yere gidip caminin olduğu şehre dönünce cami olmuyo eski hali oluyo bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım :grin:
???

selamet_81 said:
selamet_81 said:
Beyler ben modum (3.selim modu) için cami yapıyom kayit ettikten sonra başka bir şehre veya başka bir yere gidip caminin olduğu şehre dönünce cami olmuyo eski hali oluyo bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım :grin:
???

Rastgele sahneler üzerine yapılı bir çalışma ise tekrar girdiğinde kaybolur veya arazisi bozulur. Eğer kale/şehir/kervansaray/kamp/köy üzerine bir çalışma ise çalışmayı yaptıktan sonra sahne editörünü kapattığında kaydedilmesine dair sana soru sorar, isteğine göre de cevaplandırırsın.

Lt.Ghost said:

Anlatabileceğim bir şey değil, modelleme ile ilgilenen arkadaşlardan yardım alabilirsin veya Google'dan faydalanabilirsin.

Negatrm B. said:
selamet_81 said:
selamet_81 said:
???

Rastgele sahneler üzerine yapılı bir çalışma ise tekrar girdiğinde kaybolur veya arazisi bozulur. Eğer kale/şehir/kervansaray/kamp/köy üzerine bir çalışma ise çalışmayı yaptıktan sonra sahne editörünü kapattığında kaydedilmesine dair sana soru sorar, isteğine göre de cevaplandırırsın.

Lt.Ghost said:

Anlatabileceğim bir şey değil, modelleme ile ilgilenen arkadaşlardan yardım alabilirsin veya Google'dan faydalanabilirsin.
Kaydet veya kaydetme seçeneği çıkıyor ama kaydete tıkalsamda başka şehre gidip tekrar diğer şehre döndüğümde kayboluyor  :cry: :cry: :cry:

Yabancı modlar var Türkçe'ye çevirmek için hangi programı kullanabilir biraz kurcalayayım şu işi...

Paradox said:
Yabancı modlar var Türkçe'ye çevirmek için hangi programı kullanabilir biraz kurcalayayım şu işi...
Module System ile kodlanan kısımlarını çeviremeyiz.Ama diğer kısımları languanes'deki eng klasörünün içindekilerini çeviricez.

Meslea mother yazıyor onu silip anne yazıcaz.

Düzeltme : NOT defteri ile mi açıyoruz belli bir programı yok mu ? :smile:

Back
Top Bottom