Şu an oynadığınız mod hangisi ?

Users who are viewing this thread

eseslipsikolar said:
Osmanlı balkanların fethi ve saltanatı selçuklu
Bi bitmediniz :sad:

Neden bilmiyorum ama spye girince Floris'te takılıyorum "Silentscream" arkadaşımızın yaptığı çeviriyle :smile:

Merhaba ,

Ben şahsen ilk olarak. " Ottoman Scenario - Osmanlı Senaryosunu " tercih ediyorum. Ender Oğuza sonsuz teşekkürler gerçekten çok sağlam 1 mod yapmış lakin ( Harita - DevletAdları eksik. )

İkinci bir seçim olarak. " Light&Darkness-Heroes Of Calradia " modunu şiddetle öneririm.Modun linkleri kırık yanlız  :neutral:

Schreiber said:
Merhaba ,

Ben şahsen ilk olarak. " Ottoman Scenario - Osmanlı Senaryosunu " tercih ediyorum. Ender Oğuza sonsuz teşekkürler gerçekten çok sağlam 1 mod yapmış lakin ( Harita - DevletAdları eksik. )

İkinci bir seçim olarak. " Light&Darkness-Heroes Of Calradia " modunu şiddetle öneririm.Modun linkleri kırık yanlız  :neutral:

Evet modun linkleri kırık bende başka yerlerden zar zor buldum linkini

_Türk_ said:
Schreiber said:
Merhaba ,

Evet modun linkleri kırık bende başka yerlerden zar zor buldum linkini

Bana da link atarmısın  :lol:

War conqumens r basladim kertenkele oldum super mod tavsiyemdir

Back
Top Bottom