[SP] Brake of Ottoman-Year 1912 [WB]

Modun Betası Ne Zaman Çıksın?

• Bu pazar çıksın, güzel olmasına gerek yok harita,krallıklar ve birkaç item bana yeter.

Votes: 2 12.5%
  • Bence bu kadar erken beta çıkarmaktansa birkaç gün sonra çıkarın sağlam olsun.

Votes: 3 18.8%
  • Beta çıkmasın 3-4 haftaya oyunun kendisi çıksın.

Votes: 11 68.8%

• Total voters
    16

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
                  Bu mod Osmanlı yönetiminin İttihat Ve Terakki Cemiyeti'nin eline geçtiği tarihlerde geçmektedir.

II. Abdulhamit Han tahttan indirilmiş ve Osmanlı yaklaşık 30 yıl süren toparlanma devrini geride bırakmıştır. Bir zamanlar Osmanlı içinde azınlık olan devletler ise şimdi Osmanlı'ya kafa tutmaya başlamıştı. Artık devlette en yüksek rütbe padişahta değildi ve yolsuzluk artmıştı. Ve devleti yeniden eski haline getirebilecek kişi padişah veya sadrazam değil, o kişi sensin!!!

Devletler:
*Osmanlı İmparatorluğu
*Arnavutluk
*Rus İmparatorluğu
*Yunanistan
*Sırbistan
*Bulgaristan
*İngiltere
*Avusturya-Macaristan İmparatorluğu
*İtalya
*Ermenistan
*Karadağ

Özellikler
*Yıl 1912 olarak ayarlandı
*Ateşli silahlar eklendi
*Gemi savaşları eklenecek (belki)
*Üniformalı modern askeri birimler
*11 devlet
*Taht talibi olarak II. Abdulhamit Han
*Zendar şehri, tuz madeni, dhorak keep ve bunlar gibi yapılar oyuna eklendi.
*Oyunda köy simgesi altında savaş alanları diye biirşey var oradan değişik 10 tane mekana gidebilirsiniz. (çevresel mekan)
*Yepyeni müzikler
*Etrafa şarapnel parçası saçan bombalar eklendi

Resimler:
hnb4.png
d4sh.png
1ny1.png
i9sy.png
jzg2.png
n36t.png
kdz5.png
xk05.jpg
7w0k.jpg

vtla.jpg

h9ev.jpg

5afj.jpg

Modu tanıtmak için yaptığım dizi: (modu tanımanız açısından faydalı olacaktır) http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=295565.new#new

Yapımcılar:
NyberCraft-Tüm Detaylar
Zetra_ernat-Kodcu

Başarılar.

Unuttuğun bir devlet büyük ihtimalle Ermenistan. Birde Karadağ. Çıkmasını bekliyorum. Yeniden başarılar. :wink:

Ha bide Balkan ülkelerinin yeri yanlış olmuş.  :neutral: Yani Sırbistan-Arnavutluk.

Kral Faust said:
Başarılar.

Unuttuğun bir devlet büyük ihtimalle Ermenistan. Birde Karadağ. Çıkmasını bekliyorum. Yeniden başarılar. :wink:

Ha bide Balkan ülkelerinin yeri yanlış olmuş.  :neutral: Yani Sırbistan-Arnavutluk.
Teşekkür ederim, bu arada yorumun doğru :grin:
Redstone Knight said:
Özellikler
*Taht talibi olarak II. Abdülhamit Han ?

Yani Abdülhamit'e gidceğiz, ülkede isyan çıkaracağız.
Evet
KaraBela99 said:
Güzel olacağa benziyor başarılar  :grin:
Çok teşekkür ederim.
KhergitKhan said:
Güzel olucağa benziyor.Lütfen daha çok resim atarmısın :grin:

Bu modları yapmak zor olacak gibi.Başarılar dilerim,kolay gelsin.
Teşekkür ederim, en yakın zamanda daha çok resim atmaya çalışacağım.

Çok Güzel Bir Çalışma Olmuş Sakın Bu Modu Bırakma Geliştirmeye Devam Et. Ben Şimdiden Beğendim :smile:)
İnşallah Çıkar

memett35 said:
Bravo mükemmel gidiyorsun devam et :smile:
NaugthyBoy said:
Çok Güzel Bir Çalışma Olmuş Sakın Bu Modu Bırakma Geliştirmeye Devam Et. Ben Şimdiden Beğendim :smile:)
İnşallah Çıkar
İkinize de çok teşekkür ederim bu arada yeni özellikler eklendi:
-Çoğu şehirlerin içini değiştireceğim
Ve yeni resimler eklendi:
ww48.png
yjxv.png
tmcf.png
8ons.png
c8v5.png

Üniformaların kaplamaları değiştirmelisin. Bildiğim kadarıyla 1912 yılında Osmanlı askerlerinin kamuflaj giysileri yoktu. Düz açık yeşil renk üniformaları vardı.  Miğferleri değiştirmelisin. Modern olmuşlar biraz.

Şehirler güzel olmuş. Başarılar yeniden. :smile:

Başarılar. Şehirleri beğendim. Ve Faust'un da dediği gibi Osmanlı askerlerinin üniformalarının kaplamalarını değiştirmelisin. Ve birde mesela karargah gibi yerler yapsan çok iyi olur. Tekrardan başarılar! :smile:

Hasan_Hasan said:
HARİKA!
İşte mod dediğin böyle olur tebrikler!
Bu arada modeller sana aittir umarım.
Modeller bana ait değil fakat izn aldım. Teşekkür ederim.
Muthven said:
Başarılar. Şehirleri beğendim. Ve Faust'un da dediği gibi Osmanlı askerlerinin üniformalarının kaplamalarını değiştirmelisin. Ve birde mesela karargah gibi yerler yapsan çok iyi olur. Tekrardan başarılar! :smile:
Evet haklısınız ben de kaplamaları biraz modern olarak düşündüm fakat uygun kaplama bulamadım bu konuda daha çok çalışacağım
Kral Faust said:
Üniformaların kaplamaları değiştirmelisin. Bildiğim kadarıyla 1912 yılında Osmanlı askerlerinin kamuflaj giysileri yoktu. Düz açık yeşil renk üniformaları vardı.  Miğferleri değiştirmelisin. Modern olmuşlar biraz.

Şehirler güzel olmuş. Başarılar yeniden. :smile:
Kesinlikle haklısın o detayları düzenleyeceğim

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.

2d8e.jpg
k55y.jpg

Hocam Osmanlının son dönemlerinde geçen çalıkuşu dizisini biliyorsunuzdur belki. İşinize yararmı bilmem ama oradan aldım resimleri adam tüfekçi süvari gibi birşeydi sanırım belki bir fikir oluşturmanıza yardımcı olur. Görüntü kalitesi için kusura bakmayın :smile: Kendin bakmak için Çalıkuşu 10. Bölüm 80. ve 95. dakikaların civarlarını izleyip bakabilirsin.

Birde birşey daha söylemek istiyorum eleştiri olarak algılama lütfen sadece fikrim. Harita %95 demişsin umarım o kalan %5 içerisinde şu İstanbul ve Çanakkale boğazlarını düzenlersin biraz fazla geniş ve düz olmuşlar gibi tabi çok önemli bir ayrıntı değil ama dikkatimi çekti :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom