Anadolu Haritası Paylaşıldı Tüm şehirlerin yeri değişebiliyor !

Users who are viewing this thread

SosyalMod

Recruit
Merhaba arkadaşlar söz verdiğim gibi Anadolu haritasını paylaşıyorum umarım beğenirsiniz .. Ayrıca yeri değişmeyen şehirler , köyler , kaleleri ayarladım ..

Harita ;
1536674_492745517511038_1605256295_n.jpg

İndirme , Şehirlerin yerini değiştirme , Haritayı Editleme , Uyarlama ;
http://goo.gl/RWDZU4  ( Gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenirseniz sevinirim ..)

Not ( Emeğe saygı için girmişken sayfamızı beğenin , bizi takip edin .. )

MOD YAPIMI , HARİTA YAPIMI HAKKINDA DERS VİDEOSU YAPILACAKTIR !

Haritayı istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz ..

Bir şey sorucam haritadaki bütün iklim ler aynımı mesela güneye ındıkce çöl anadolu bozkır dogusu batısı orman gibi var değilmi

Redstone Knight said:
RuthLeSs44 said:
Bir şey sorucam haritadaki bütün iklim ler aynımı mesela güneye ındıkce çöl anadolu bozkır dogusu batısı orman gibi var değilmi

Düzgün şekilleri olan haritayı bulmuşsun bir de iklim arıyorsun.

haklısın kardeşim kale iconları yani iklimler değiştirilebiliyor takma kafana :smile:

Redstone Knight said:
RuthLeSs44 said:

Düzgün şekilleri yapmak iklimden daha kolay ve açıkça söyleyeyim pek uğraşmamışsın gibi. Güzel olmamış.

Karatasak said:
Redstone Knight said:
RuthLeSs44 said:

Düzgün şekilleri yapmak iklimden daha kolay ve açıkça söyleyeyim pek uğraşmamışsın gibi. Güzel olmamış.

yorumun için sağol öncelikle tüm şehirleri baştan kodladım rar dosyasında mevcut tüm şehirlerin yerleri değişiyor mapın üzerinde fazla durmadım kodlamadan okadarını biz yaptık gerisini biraz kurcalayın :smile:

Back
Top Bottom