Anno Domini 1257 - %99 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

Oyunu Tamamen bozuyor bu yama kendim denedim.Denediğim platform windows7 sizinki galibe windows8 ?

Black Dead said:
Oyunu Tamamen bozuyor bu yama kendim denedim.Denediğim platform windows7 sizinki galibe windows8 ?
Evet. Bu yama Win7'de buglara sebep oluyor. Ancak yinede ellerine sağlık.

Hiçbir sorun çıkmadı çok güzel bir çeviri olmuş elinize sağlık.

Windows 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum şuan indirdim modu da indirip yarın çalışıp çalışmadığını yazacağım çeviri güzel görünüyor elinize sağlık.

Edit : Dün kısa uğraşlar sonucu çalıştı, sorun şuydu oyunu kurduktan sonra modules/1257ad/language/ dosyasının içerisine indirdiğim language dosyasının içerisindeki tr dosyasını attım diğer menus dosyasını ise modules/1257ad/ dosyasının içerisine attım fakat menus dosyası sıkıntı çıkardı (oyun içerisinde diyaloglar hep aynı veya birisiyle konuşunca geri konuşma tablosundan çıkamadım) bende orjinal menus'in yedeğini almadığım için oyunu tekrar silip kurdum. :grin: Kurulduktan sonra bu sefer sadece tr dosyasını yine aynı yere attım ama menus dosyasıyla hiç oynamadım ve sorunsuz çalıştı.

Çeviri süper olmuş %99 u Türkçe emeğinize sağlık.

Swadian_Kinght said:
Neden %99 türkçe çeviri neden %100 değil ?
:grin:
Arada hatalar var çünkü oyundaki "Fahişe" falan galiba çevrilmemiş :smile: (aman uzak durun bi gusül abdesti alın.)

Black Dead said:
Swadian_Kinght said:
Arada hatalar var çünkü oyundaki "Fahişe" falan galiba çevrilmemiş :smile: (aman uzak durun bi gusül abdesti alın.)

Benim bildiğim orjinal oyunda hiç hata yok ama cracklide baya bi var. :grin:

64 bit win7 sistemim benim.

Verdiğiniz linkten indiriyorum 1 gb dosyayı umarım sorunsuz kurulur . Oyunu az önce aldım steam dan.

Swadian_Kinght said:

Arkadaşlar ben bu yama için en azından 2 haftamı harcadım yanlış anlamayın lafını etmiyorum ama sizde 5dk'nızı ayırıp en azından 1. mesajdakileri okuyabilirsiniz :smile: Sadece bu mesaj için değil sorduğunuz bir çok soru için açıklamalar var orada. Atlanmış, gözden kaçırılmış bölümler mümkün olduğu için 100 yazmak istemedim :smile:

Back
Top Bottom