Anno Domini 1257 - %99 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

modu nereden indiriyoruz?
warband için mi ?

birde hangi sürüm 1558 (son sürüm destekler mi?)

Anno Dominiye başlamak istedim ama Tr yama sıkıntısı yüzünden hep vazgeçtim bunu görünce artık başlarım heralde elinize emeğinize sağlık.

ßatuhan said:
Öncelikle Ellerinize Sağlık gerçekten güzel olmuş.
Oyun Çalıştırmayı durduruyor herşeyi sorunsuz yaptım genede bu sorun neden kaynaklanıyor bilen varmı ?
Haydutlara saldırırken oyun hata veriyor.

SVN versiyon mu hocam? Sistemsel bir sorun olabilir çeviri ile ilgili oyun dosyalarına bir zarar vermeyeceği için böyle bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Bendeyar said:
Çeviri başarılı, fevkalade olmuş, elinize sağlık.

Bir sorum olacak izninizle oynayış hakkında. Devletimin dinini nasıl değiştirebilirim? Malikanelerimde kilisenin önünde "İmam" var, günah çıkartıyor. Ana din olarak da hristiyanlık gözüküyor lakin bana herhangi bir seçim şansı verilmedi.

Çevirisini yapmışsınız, modla ilgili bilginizde vardır diye düşündüm, teşekkürler şimdiden.

Dini kalendeki bakan mı artık diğeri mi hangisi hatırlamıyorum da oradan değiştiriyorsun. Eşinden de olabilir emin değilim bir süredir oynayamadım oyunu.

WystRoupzT said:
modu nereden indiriyoruz?
warband için mi ?

birde hangi sürüm 1558 (son sürüm destekler mi?)

Warband için evet. İlk mesajda da indirme linkleri var ya da istersen imzamdaki resime tıklayarak oyunun ana konusundan da indirebilirsin ama benim paylaştığım linklerde aynı link kendim upload yapmadım oyunun kendisini.

Öncelikle Merhaba; Bir kaç saat önce AD1257'yi indirdim.(Buradan)

Oyuna girip biraz göz gezdirdim, hoşuma gitti senin hazırlamış olduğun Türkçe yamayı indirip kurdum.

Karakter açtım bir kaleden başladım kaleye gireyim dedim şunla karşılaştım.
xJMN7E.jpg

Daha sonra bir Lordla konuşayım dedim orada da bug üstüne bugla karşılaştım, konuşmadan çıkamadım. "Elveda" diyorum "Devam.."dedikten sonra yine aynı konuşma penceresi açılıyor.

Ek Bilgi:
Oyunum Orjinal.
Versiyon : 1.158
Modu SVN ile kurdum.
Steamden dosyaları doğrulattıktan sonra yükledim.

Oğuz Khan said:
Öncelikle Merhaba; Bir kaç saat önce AD1257'yi indirdim.(Buradan)

Oyuna girip biraz göz gezdirdim, hoşuma gitti senin hazırlamış olduğun Türkçe yamayı indirip kurdum.

Karakter açtım bir kaleden başladım kaleye gireyim dedim şunla karşılaştım.
xJMN7E.jpg

Daha sonra bir Lordla konuşayım dedim orada da bug üstüne bugla karşılaştım, konuşmadan çıkamadım. "Elveda" diyorum "Devam.."dedikten sonra yine aynı konuşma penceresi açılıyor.

Ek Bilgi:
Oyunum Orjinal.
Versiyon : 1.158
Modu SVN ile kurdum.
Steamden dosyaları doğrulattıktan sonra yükledim.

SVN kullananlar için açıklama yapmıştım diye hatırlıyordumda yanlış hatırlıyormuşum sanırım ekleme yaptım uygularsanız sorun çözülür.

Bi Mübarek insan şu A Clash of Kings e türkçe yama yapsa çok makbule geçer.Neyse ben şunu bırakiyim belki görüp yapan olur :smile:

ya ben bu yamayı kurdum ama yarım oldu nedense :grin: oyun girşindeki menü türçe sonra oyundaki krallık isimleri askeri sınıf eşya isimleri felan ingilizce birde kurduktan sonra bu bir win32 uygulaması değildir dedi

gnryldrm said:
wni32 hatası alıyorum arkadaslar

Böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım arkadaşlar karşılaşan varsa görüp bilgi verebilir. Oyunun hangi versiyonunu kullandığınızı yazarsanız belki daha iyi yardımcı olabiliriz.

mvesen said:
Bi Mübarek insan şu A Clash of Kings e türkçe yama yapsa çok makbule geçer.Neyse ben şunu bırakiyim belki görüp yapan olur :smile:

Malesef şu sıralar oyuna hiç vakit bulamıyorum bulsam bile Brytenwalda öncelikli olur benim için :smile:

themakarov said:
Oyun icin türkce diyaloglar yok ?

Yükleme talimatlarınızda hata olabilir. Lütfen 1. mesajdaki talimatları kontrol edip dosyaları doğru yere yüklediğinizden emin olun.

Back
Top Bottom