Anno Domini 1257 - %99 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

Kardeş ben yapamadım her şeyi denedim auto denedim olmadı hata veriyor manual denedim rardan çıkardım önce modulese attım olmadı anno domininin içine attım olmadı şimdi en son tr dosyasını diller bölümüne atıyom videolu veya resimli anlatım yapar mısın?Bir de svn ile anno dominiyi indirdim beta 0.97 o olayı da açıklar mısın?

Kardeşim ellerine sağlık. Bir de bir ricam olacak senden, yamayı görünce tekrar oynayasım geldi eskiden oynamıştım şu an yok mod bende düzgün orjinal linkini ve en ileri versiyonu hangisi bilmiyorum. Bildiğin sayfaya yönlendirebilirmisin beni teşekkürler. :grin:

Arkadaşlar uzun bir süredir giremiyordum siteye. Mesajlar birikmiş cevap atamamışım kusura bakmayın. Başlığın 1. mesajında herşeyi ayrıntısıyla anlattım arkadaşlar C++, kasma, oyunda bug gibi sorunlar kesinlikle yamadan kaynaklanamaz bu yamayı daha önce çok kullanan ve oynayan oldu bizzat kendimde defalarca oynadım hiçbir yerde hata vs. almadım. Aldığınız hatalar ya sisteminizden kaynaklanıyordur yada oyunu hatalı, veya yanlış yerden yüklemişsinizdir. Yamanın uyumlu olduğu indirme linkleride ilk mesajımda mevcut, yamaya ilginiz için teşekkürler herkese iyi oyunlar.

Oyunun hangi versiyonuyla uyumlu ?

Edit:1.158 yazıyor mod db'de.

1.158+ tüm versiyonlarda çalışır herhalde.

Evet sorunsuz oynuyorum çok iyi bir mod.

Türkçe yama da çok güzel olmuş teşekkürler.

Morgarath034 said:
Türkçe kurulumu yaptım fakat olmadı sorun nedir acaba, hata veriyor oyuna girerken :/

Kurulumda bir hata veya AD1257 versiyonunda farklılık olabilir.

Morgarath034 said:
dragos said:
Morgarath034 said:
Türkçe kurulumu yaptım fakat olmadı sorun nedir acaba, hata veriyor oyuna girerken :/

Kurulumda bir hata veya AD1257 versiyonunda farklılık olabilir.
dev1257 var o fark ettirir mi ?

Svn ile indirdiysen manuel kurulum yapınız ve menus.txt dosyasını atmayınız.

CreateProcess failed;code 193.   
    %1 geçerli bir Vin32 uygulaması değil.
hatası veriyor yardım edermisiniz ?

kaganbumin said:

İşletim sistemin ne ?

kaganbumin said:

Kusura bakma iletini geç gördüm. Şimdi daha önce duymadığım görmediğim birşey. Oyun versiyonunuz kaç? Native veya diğer herhangi bir modu oynadınız mı sorunsuzca? Bir de Anno Domini hangi versiyon kullanıyorsunuz? Sistemselde olabilir benim eski sistemimde mesela oyun açılmıyordu açılsa bile atıyordu vs. Yeni sistemimde en kral oyunu en yüksek çözünürlükte açabiliyorum ama mesela Anno Domini yinede Native gibi hızlı ve akıcı olmuyor bazı bölümlerde. Yani ciddi bir sistem istiyor bu mod sisteminizde iyise yüklemede bir hata olabilir.

Düzeltme: Bu arada iletinizdeki bir ayrıntı yeni dikkatimi çekti :smile: Yamanla ilgili bir hata alıyorum demişsiniz, yama kesinlikle bir hataya sebep vermez. Hatalı kurulum olmalı yamadan önce oyun normal çalışıyor muydu? Çalışıyorsa versiyon farklı olabilir veya kurulumda bir yanlışlık yapıyor olabilirsiniz. Doğru kurulduysa böyle bir hata vermez isterseniz ilk sayfadaki kurulum notlarını takip ederek manuel kurulum yapabilirsiniz.

elinize sağlık ya harikasınız sağolun bi de imzamdaki kardeş kanı modu çıkınca türkçeye çevirebilir misiniz hemen ingilizcem çok iyi değil de sabırsızlamıyorum oynamak için

Back
Top Bottom