Anno Domini 1257 - %99 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

Black Dead said:
Swadian_Kinght said:
Neden %99 türkçe çeviri neden %100 değil ?
:grin:
Arada hatalar var çünkü oyundaki "Fahişe" falan galiba çevrilmemiş :smile: (aman uzak durun bi gusül abdesti alın.)
Oyunda öyle birşey göremedim patroniçe felan var ama :smile:

Ben önce modu sonra yamayı yükledim.Modu açtım , yazılar çok kötü gözüküyor.Textureler bozulmuş.
Versyon 1.153 yardım lütfen.

c+++ runtime hatasi veriyor savaşa girince veya etrafta gezin falan deyince
bide ben nasil indirdim emin değilim 32bit mi 64 bit mi nasil bakıyoruz kaç bit olduğuna

komador1998 said:
c+++ runtime hatasi veriyor savaşa girince veya etrafta gezin falan deyince
bide ben nasil indirdim emin değilim 32bit mi 64 bit mi nasil bakıyoruz kaç bit olduğuna

SVN versiyon kullananlar dikkat: Manuel kurulum dosyalarını indirin. menus.txt dosyasını silin öyle atın. SVN 1.03 versiyonu olmadığı için buglara sebep oluyor...

Yaptınız mı?

Anno Dominiye başlamayı düşünüyorum ama haritası Native ile aynıysa hiç başlamıycam birisi harita hakkında bilgi verebilirmi ss koyarsanız bal kaymak olur

Marston said:
Anno Dominiye başlamayı düşünüyorum ama haritası Native ile aynıysa hiç başlamıycam birisi harita hakkında bilgi verebilirmi ss koyarsanız bal kaymak olur
Harita...O oyunun haritası senin pcyi bozar.O derece.

mb190.jpg
mb191.jpg
mb192.jpg
mb189.jpg

Abi modu görmeden hatayı alsaydım neysede modun o muhteşemliğini görüp mahrum kalmak koyuyo efsane bi haritası var.

C++ runtime hatası alıyorum ############

Abi aynı hatayı alan yardım edebilcek kimse yokmu hiç  :?: :sad:

Bugün son kez internetimi kullanıyorum uzun bi süre interet kullanamayacağım

2GB ram,
1.2 gb Ekran kartı
2.4 ghz işlemcim var

Native,floris,ottoman modda falan hep tüm ayarların sonunda oynuyodum hiçte kasmazdı ben bunda bide grafikleri düşürmeyi deniyeyim ya

HyperCharge said:
Mod en az 4 GB ve 4 den yukarısını kaldırıyor.Benim 4 GB.Az da olsa kasıyor.Ama yine oynayabiliyorum.

Çok teşekkür ederim bilgin için grafikleri en düşüğe alcam artık ya napıyım bu modu oynamam lazım  :lol:

Bdew said:
Tüm kaleleri kuşatma aldınta gösteriyor.3 saniye sonrada bir ekranda takılı kalıyor.Nasıl düzeltebilirim?
Modun hangi versionu yüklü? Benim önerim 1.03'ü yükle.
Modu düzgün oynayan nadir kişilerdenim herhalde. Şimdiye kadar bende herhangi bir sorun yok. Haçlı Devletinin kralının askeri olarak mutlu mesut yaşıyorum.

Moğol askerlerini orduma nasıl alıcam ilhanlıların tüm şehir ve köylerine bakıyorum yok bi türlü orduma moğol askeri alamıyorum yardım edebilecek olan ?

Back
Top Bottom