Bayrak Yapma ve Ekleme

Users who are viewing this thread

Dxtbmp diye bir program var, onu yükle, daha sonra bayrakla ilgili textureleri onunla aç, buradan painte girip editleyebilirsin...

dds corverter ler var kardeş (dds uzantılı dosyalar için) onu indir o dds corverterle dosyayı resim dosyasına çevir sonra paintte düzenle sonra tekrar o düzenlediğin resim dosyasını dds dosyasına çevir ve tekrar eski yerine at olur bende yapıyordum türk bayrağı ama rengi maviye dönüyordu bayrakların :grin:

DXTBmp de bir ddsconverter.
Bu arada eski Oğuz Can ile konuşuyorum, bir Türk bayrağı yapmış ki, üüff... Yeme de yanında yat.

Saolun.Bir tane kabaca yaptım

yenibayrakzm7.jpg

Kerosima said:
DXTBmp de bir ddsconverter.
Bu arada eski Oğuz Can ile konuşuyorum, bir Türk bayrağı yapmış ki, üüff... Yeme de yanında yat.

Gallipoli modu için mi yapmış?Orada da bir bayrak vardı da.

Evet, İngilizce forumda bakabilirsiniz, aslında hoş modeller var ve umut vaadediyor, durumunu bilmiyorum fakat ararsanız ingilizce forumda bulursunuz.

battle1 said:
ben nasıl yapacağımı bulamadım

Keorisma nın söylediği prıgramı indir sonra M&b nin yüklü olduğu klasöre gir Textures e gir sonra birlikte aç de ve proglamla aç sonra Image send to editor de sonrası nı yaparsın

Bilader ben baya bir geriden geliyorum yani bilgi için.Dediğiniz programı indirdim.Kullandımda ama şu bayrakların dosyasını bir türlü bulamıyorum.Yani programı kullandım.PCS2 ile resmimi değiştirdim painte çektim ordan dds uzantılı dosya ile oyuna kendi yüzümü aktardım ama bayraklar hangisi bulamıyorum acaba (Örn:''C:\Program Files\Mount&Blade\...'') şeklinde yazabilirmisin? :wink:

Arkadaşlar çok basit. Sadece texture lar üzerinde oynama yapıcaksınız. DXTBmp veya benzeri bir programla ".dds" uzantılı texture dosyalarını ".bmp" , ".jpg" gibi uzantılarla kaydedip üzerinde oynama yapıcaksınız. Sonra tekrar DXTBmp veya benzeri bir porgramla ".dds" haline getiriceksiniz. İşlem tamam. İyi forumlar...

Buyrun Dxtbmp -------> http://www.mnwright.btinternet.co.uk/download/dxtbmpx.EXE

Back
Top Bottom