Karahanlı Devleti %60 Tamamlandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

iRidium

Recruit
Modu sil baştan yaptım bu arada model kullanmadım duyurunuza

Mod aynı konuyu ele alıyor

Oyunun Yenilikleri:
-Yeni sancaklar
-Yeni devletler
-Yeni Trooplar
-Yeni Lord İsimleri(%80)
-Tarih ozamankine ayarlandı
-Yeni loadscreen
-Game Menus

Oyuna Eklenmeyecek şeyler:
-İtemler(miğfer,zırh) vs.
-Harita
-Köylerin isimlerini tamamen değiştiremeyebilirim
-Leydilerinkinide

Screenshotlar:

u6nd4.png

u6nd9.png

u6ndq.png

u6ndw.png

u6nf1.png

u6nf8.png

u6nfb.png

u6nfn.png

u6ng6.png

Ekip::
iRidium:Modun tamamını yapan kişi diyim başka ne denir
Aura:Fikircim :smile: (Kendisinin benim kadar emeği var)
Not:Modellemeci Aranıyor
Not:Mapperda Aranıyor

iRidium said:
Oyunun Yenilikleri:
-Yeni sancaklar
-Yeni devletler
-Yeni Trooplar
-Yeni Lord İsimleri(%80)
-Yeni loadscreen
-Game Menus
Şunları yapmak 1 gün sürer en fazla.

Serofix said:
iRidium said:
Oyunun Yenilikleri:
-Yeni sancaklar
-Yeni devletler
-Yeni Trooplar
-Yeni Lord İsimleri(%80)
-Yeni loadscreen
-Game Menus
Şunları yapmak 1 gün sürer en fazla.
Kardeş bu ilk modum  profesyonel değilim ama sen kendini öyle hissediyorsan buraya gelip beni ezme

Abi ne ezmesi yanlış anladın, zaten modcu da değilim. Yani şimdi mod dediğin oyunda ufakta olsa bir farklılık yaratır ama senin bu yapıcam dediklerin oyuna pekte bir yenilik katmaz. Onun bunun ismini vb. değiştirsen ne olur değiştirmesen ne olur. En azından modelleme biliyorsan şu yeni eklediğin birliklerin ekipmanlarını modelle.

Ben bunları herhalde 1 ayda yaparım :grin:.Gayet güzel olmuş.Tamamlanırsa harika olabilir.Kaplamayı ve haritayı vs. değiştirirsen harika ve ortamı sarsacak bir mod yapabilirsin.

Serofix said:
Abi ne ezmesi yanlış anladın, zaten modcu da değilim. Yani şimdi mod dediğin oyunda ufakta olsa bir farklılık yaratır ama senin bu yapıcam dediklerin oyuna pekte bir yenilik katmaz. Onun bunun ismini vb. değiştirsen ne olur değiştirmesen ne olur. En azından modelleme biliyorsan şu yeni eklediğin birliklerin ekipmanlarını modelle.
Modcu değilsen, bir şeyin kaç günde yapılacağını nereden biliyorsun? Krallıkları dizayn etmek, tek tek eşyalarını, özelliklerini ayarlamak belki fazla bir modculuk bilgisi gerektirmiyor ama en azından biraz vakit ve kafa yormak gerektiriyor. Sancak hazırlamak da en azından bir kaç ekstra saat demek, eğer bayrakları kendin tasarlıyorsan tabii.

Haritacı ve modelci arandığına göre, devamı da gelecek ve daha kapsamlı bir çalışma da ileride planlanıyor demektir. Bir modu, daha ilk versiyonundan bu kadar kötü eleştirmeyin. Bu olsa olsa daha 0.1 versiyon falan sayılır.

Sancakları sen mi yaptın, fena değil gibiler?

Master Ronin said:
Serofix said:
Modcu değilsen, bir şeyin kaç günde yapılacağını nereden biliyorsun? Krallıkları dizayn etmek, tek tek eşyalarını, özelliklerini ayarlamak belki fazla bir modculuk bilgisi gerektirmiyor ama en azından biraz vakit ve kafa yormak gerektiriyor. Sancak hazırlamak da en azından bir kaç ekstra saat demek, eğer bayrakları kendin tasarlıyorsan tabii.

Haritacı ve modelci arandığına göre, devamı da gelecek ve daha kapsamlı bir çalışma da ileride planlanıyor demektir. Bir modu, daha ilk versiyonundan bu kadar kötü eleştirmeyin. Bu olsa olsa daha 0.1 versiyon falan sayılır.

Sancakları sen mi yaptın, fena değil gibiler?
Adam sonuna kadar haklı ( +1 )

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom