[S] Phantasy Calradia

Users who are viewing this thread

RequesT said:
kocoko said:
Skillerin hangisinin ne olduğunu bilmek isteyenlere buyrun link:

http://s3.dosya.tc/server14/CoaN1d/skills.rar.html

İndirdiğiniz dosyayı M&B warband/modules/phantasy/language klasörüne atıyorsunuz arkadaşlar skills.cvs değişecek isterseniz atmadan yedeğidini alın deneyin olmazsa eski dosyanızı geri atarsınız. Ben isimlerini yazdım reserved yazan skillere. Oynadıkça hangisi ne işe yarıyor anlarsınız. Necromacy=Ölü çağrıcılığı yazdım ne kadar yüksek olursa o kadar kalitelei zombi ve iskelet oluşturabilirsiniz. Ayrıca demir vücut 5 den sonrada gölge oluşturabilirsiniz. Büyülerde aynı şekilde skill yükseldikçe ve öğrendikçe yapabiliyorsunuz. İnanç skilline gelince şamanlar için daha çok gerekli alan büyüsü vuranlar için.Kendinizde değilde yoldaşlarınıza daha çok uyar. Yaratıcılık skilline gelince de oda bir tane yoldaş bulacaksınız Brembert ismi onda işe yarıyor o size silah yapabiliyor diyor fakat ben forumlara baktım(ingilizce forumlara) hata olabilir. Bir tane arbalet yaparım diyor ama yapabilirde yapmaya bilirde bu mod geliştirildikçe ona da eklentiler yapacaklar diye okudum.Eğlendirme skillide Ud ve Lir çalgıları var onlar envarterdeyken daha çok işe yarayacağını okudum. Skiller böyle. Kendim oynayarak çözdüğüm kısımlar. İnşallah yarımcı olmuşumdur.
Büyük yardımın oldu sağ ol :smile:
Ne demek dostum her zaman  :grin:

Oyun güzel hoşta bu büyücü krallığı hiç kimseye savaş açmıyor öyle duruyor sadece kıskırtmalar oluyor cevap verilmeyincede savaş olmuyor

Savaşı bekliyorum artık birde evlenme konusunda çeyiz parasını verdim şartlar uygun olunca dügün olcak diyor kızın babası 2 aydır gidiyorum bekle diyor

Beyler ben parşomen aldım sihir kitabıda aldım parşomeni sihir kitabına yazıyorum nasıl büyü kullanıcam ayrıntılı yardım edermisiniz  :?:

Beyler alt taraflarda ismi yazmayan yetenekleri söyliyeyim:

4 tane var.Alt 2 tanesi genelde normal büyüler.Üst ikisi kara büyü.İyi büyülerde büyü enerjinizi ve gücünüzü ayarlarsınız.Üsttekilerde ise daha güçlü ölümsüz yaratmak içindir.Bu skiller çok olmazsa sihir kitabınıza parşomen yazamassınız

@Yeniçeri_21 sen nesin Rahip mi yoksa büyücü mü? Büyücüysen yazabilirsin.

Yeteneklerin yetiyorsa yazabilirsin.

Aklıma başka gelmiyor.Diğer türlü ise bugtur.

*no* bilmem ne diye bişey oldum bide karakterim kara elf çok cix duruyor :grin: parşomeni ni okudum etkileme nin neden se şimdi
girdiğimde boşluk gitmişti

Edit: sorun çözüldü chage person diye bi şey var onu fırlattın senin adamın oluyormuş herkeze teşekkürler  :twisted:

Back
Top Bottom