[S] Phantasy Calradia

Users who are viewing this thread

oyun cok eglenceli denedim fantastik dunyalari karistirmislar ve hos olmus warg gorunce oyuna daha cok isindim . suanda birkac projem var onlar bitince bu modun cevirisine baslayacagim.

NOT:yazim kotu cunku mobilden giriyorum :grin:
bide sanki yuzleride degistirseler iyi olcakmis.

Krallıklar, askerler, büyüler falan iyide, şu büyücüler işi bozuyor. Sabahtan beri kaleye taarruz yapıyorum. En az beş yüz adam kaybetmişimdir. Bir elektrik veya ateş topu atıyorlar savaşın başında, yirmişer yirmişer götürüyorlar adamlarımı  :neutral:
Birde büyüyle adamları kendi tarafına çekme var ya, onu yapınca da savaş bittikten sonra birde bunlarla savaşıyorsun.  :???:

samurayahmet said:
Krallıklar, askerler, büyüler falan iyide, şu büyücüler işi bozuyor. Sabahtan beri kaleye taarruz yapıyorum. En az beş yüz adam kaybetmişimdir. Bir elektrik veya ateş topu atıyorlar savaşın başında, yirmişer yirmişer götürüyorlar adamlarımı  :neutral:
Birde büyüyle adamları kendi tarafına çekme var ya, onu yapınca da savaş bittikten sonra birde bunlarla savaşıyorsun.  :???:
Hangi büyü lan o :grin: Hemen söyle ha iskelet falansa onlar tamam da Büyüyle çekme olayı?

alibatuhan07 said:
oyun cok eglenceli denedim fantastik dunyalari karistirmislar ve hos olmus warg gorunce oyuna daha cok isindim . suanda birkac projem var onlar bitince bu modun cevirisine baslayacagim.

NOT:yazim kotu cunku mobilden giriyorum :grin:
bide sanki yuzleride degistirseler iyi olcakmis.

Çevrilecek fazla kısım yok aslında ama tamamen Türkçe oynamak her zaman iyidir.

tlgklz said:
samurayahmet said:
Hangi büyü lan o :grin: Hemen söyle ha iskelet falansa onlar tamam da Büyüyle çekme olayı?

Charm Person olmalı. Ayrıca büyücülere büyücülerle dalmak daha iyi olabilir.

Cidden Şuana kadar oynadığım en güzel mod olabilir fakat var olan krallıkların yerine yapsalar"mış" daha iyi olabilirdi Birde bug gibi bir şey fark ettim Rados *****(? Unuttum,Elf olduğum için) İşte Mage Krallığı Diyelim Master Typhera (Kız derebey) Bir kadınla evli! Lezbiyen midir nedir?

tlgklz said:
Cidden Şuana kadar oynadığım en güzel mod olabilir fakat var olan krallıkların yerine yapsalar"mış" daha iyi olabilirdi Birde bug gibi bir şey fark ettim Rados *****(? Unuttum,Elf olduğum için) İşte Mage Krallığı Diyelim Master Typhera (Kız derebey) Bir kadınla evli! Lezbiyen midir nedir?
O zaman ablaya laf yok  :cool:

Türkçe çevirisine başladım iki gün önce.  Tamamı çevrilmeyen sadece quick_strings, dialogs ve game_strings kaldı. Onlar da en büyük dosyalar ya neyse :grin: Yaklaşık 1000 satır kaldı hadi bakalım hayırlısı. Açarım yakında konusunu :smile:

azrail777 said:
Türkçe çevirisine başladım iki gün önce.  Tamamı çevrilmeyen sadece quick_strings, dialogs ve game_strings kaldı. Onlar da en büyük dosyalar ya neyse :grin: Yaklaşık 1000 satır kaldı hadi bakalım hayırlısı. Açarım yakında konusunu :smile:
Sana Güveniyoruz. Bu arada yeni yazılanlara baktım harita büyüsün evet ya Elflerin Şehirleri çok dağınık ve birbirine çok uzak biri saldırsa haritanın yarısını atla gitmek zorundayız.

Tüyolar:1- Elfler Bir harika! Drowlara karşı savaşıyoruz şuan ve en yüksek rütbedeki askerler çok nadir kayıp veriyorlar ve Hepsi piyade(Knightlar dahil).
2- Delthsam Empire derebeyi iseniz oyun dosyalarıyla oynayıp güzeller güzeli bir kız yapın Hepsi *** gibi.
3- Charm Person Scrol'u alabiliyorsanız harika olur Herkesi sizden yapabiliyor(Golem ve Undead hariç)

tlgklz said:
azrail777 said:
Sana Güveniyoruz. Bu arada yeni yazılanlara baktım harita büyüsün evet ya Elflerin Şehirleri çok dağınık ve birbirine çok uzak biri saldırsa haritanın yarısını atla gitmek zorundayız.

Tüyolar:1- Elfler Bir harika! Drowlara karşı savaşıyoruz şuan ve en yüksek rütbedeki askerler çok nadir kayıp veriyorlar ve Hepsi piyade(Knightlar dahil).
2- Delthsam Empire derebeyi iseniz oyun dosyalarıyla oynayıp güzeller güzeli bir kız yapın Hepsi *** gibi.
3- Charm Person Scrol'u alabiliyorsanız harika olur Herkesi sizden yapabiliyor(Golem ve Undead hariç)

Charm Person 10 - 20 kişiyi etkiliyor diye biliyorum ben. Ayrıca süvarilere işlemiyor

AfsınBey said:
Warband diye geldim lotr çıktı karşıma.
:grin:

Redstone Knight said:
tlgklz said:
azrail777 said:

Charm Person 10 - 20 kişiyi etkiliyor diye biliyorum ben. Ayrıca süvarilere işlemiyor

AfsınBey said:
Warband diye geldim lotr çıktı karşıma.
:grin:
Teker teker işliyor. Ayrıca süvarilere de işliyor. Kergit ordusunu birbirleriyle kapıştırdım az önce.

Çığlığı atan kim? Sizin grupta mı? so laltta undead breking your control vb. bir şey yazıyor o olduğu zaman bir çığlık var oda Ölümsüzlerin (skeleton, zombi, shadow) Çığlığı birbirlerini yiyorlar grupta korkuyor haliyle. Ama yok Ölümsüzler karşıdaysa bizimkiler korkuyor: d

azrail777 said:

Çeviride ne durumdayız? :grin: Yardım Gerekirse söyle Hallederiz.

tlgklz said:
azrail777 said:

Çeviride ne durumdayız? :grin: Yardım Gerekirse söyle Hallederiz.

Çeviri çıktı dün açtım ayrı bir konu :grin: Yardım her zaman lazım, yanlış çevirdiğim yerleri bildirirseniz iyi olur :smile:

Beyler mod çok zevkli gözüküyor indirdim bakıyorum fakat şu devleri şehirlerin neresinden alıyoruz ya da nasıl alacaz
bir de karakterin özellikleri kısmında reserved skill 2,5,6 vb. yazıyor tr çeviri de onların isimlerini değiştirebiliyormuyuz?

kocoko said:
karakterin özellikleri kısmında reserved skill 2,5,6 vb. yazıyor tr çeviri de onların isimlerini değiştirebiliyormuyuz?

Orjinal hali de reserverd skill şeklindeydi o yüzden o haliyle bıraktım onları. Değiştirmek istersen skills.csv dosyasından değiştirebilirsin :grin:

Dostum dün gece onunla uğraştım buldum hatta ne işe yaradıklarını bile buldum dosyanın birinde.
Bir de şu devleri nasıl alacaz onu söyler misin.

Büyücülerin Şehri Var ya. Mercenary..... Neyse Aklıma Gelemdi Rodokların Alt Tarafı Orada Lord Oluyorsun 1 Hafta Sonra Falan Başkente Gittiğinde Ayrı Bir Seçenek Var Ona Bastığın Zaman 2 Çeşit Asker Var. Golem Ve Calradians. Golem  Dev Oluyor Bir de Nadir Rastlanan 5 Golem Ve 5-10 Büyücü Olan Bir Birlik Var Onlardada Iron Golem  Var.

Back
Top Bottom