[SP] Yeni Çağ : 1453 | YAKINDA !

Users who are viewing this thread

Osmanlı'yla ilgili modlar artık kabak tadı vermeye başladı ama yine de az çok bir emek var düşünce var. Başarılar diyeyim ama yine de artık dişer türk devletleriyle ilgili mod yapsanız fena olmuyacak. Tekrar başarılar

Aquilifer_Batu said:
Osmanlı'yla ilgili modlar artık kabak tadı vermeye başladı ama yine de az çok bir emek var düşünce var. Başarılar diyeyim ama yine de artık dişer türk devletleriyle ilgili mod yapsanız fena olmuyacak. Tekrar başarılar

Benimde öle bir düşüncem var yakında öle bir çalışmaya başlıyabilirim. Teşekkürler.

Propaganda said:
linki bekliyoruz

Haritacı vs. gerekli kişiler var.

Şuanlık harita yapılmadan paylaşmayı düşünmüyorum. Eğer haritadan ve ya modellemeden anlıyorsan mod ekibimize katılıp hızlıca bitirebiliriz.

Teşekkürler..

MAALEFES said:
sen roma modu yaparsan kesinlikleeeeee indiririm ama bu bitsin bunu da indircem :smile: başarılar.

Teşekkürler... İmparatorlukları baştan tasarlıyoruz zaten. Macaristan yerine Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu eklendi.

Eğer yaparsanız 1 saniye beklemem  :grin: Hemen indiririm

Ufaktan çalışmalara başladım. Amatör veya pro. farketmez bir haritacı lazım..

Dogukan Design said:
MAALEFES said:
sen roma modu yaparsan kesinlikleeeeee indiririm ama bu bitsin bunu da indircem :smile: başarılar.

Teşekkürler... İmparatorlukları baştan tasarlıyoruz zaten. Macaristan yerine Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu eklendi.

Eğer yaparsanız 1 saniye beklemem  :grin: Hemen indiririm

Ufaktan çalışmalara başladım. Amatör veya pro. farketmez bir haritacı lazım..
harita yapmayı bilmiyorum ama şehirleri köyleri yerine koyarım yani merak etmeyin :grin:

DUYURU : MODUMUZUN BETA VERSİYONU YARIN ÇIKACAKTIR [20.10.2013] !!

{ Modumuz beta olduğu için hatalarımızı eksiklerimizi bildiriniz. Ama lütfen sivri dil kullanmayınız, iyi günler :smile: }

Back
Top Bottom